• Pořady
  • Táta v nesnázích
  • Netradiční setkání herců Táty v nesnázích. Co má společného Martin Pechlát, Podolí a bazén?

Netradiční setkání herců Táty v nesnázích. Co má společného Martin Pechlát, Podolí a bazén?

Nový seriál Táta v nesnázích v hlavní roli s Martinem Pechlátem startuje na Nově už 9. září a o týden dříve na Voyo. Diváci uvidí hned dvě epizody za sebou. A k této příležitosti se herci sešli na tiskové konferenci v restauraci Podolka.

Setkání s novináři proběhlo ve čtvrtek 31. srpna na Podolském nábřeží, kde si herci užívali výhled na Vltavu. A počasí jim po deštivých dnech přálo. Setkání se konalo tematicky u vody, která pro hlavního hrdinu není neznámá.

Změna života

Petr Hora, kterého hraje Martin Pechlát, se musel vzdát kariéry úspěšného plavce kvůli rodině, ale u vody zůstal. Pracuje jako správce bazénu. A rozhodne se, že je na čase, aby zase začal naplno žít.

Muž, který zvládne vše

​A jak Petra popsal jeho představitel? „Petr vydrží úplně všechno. Všechno ustojí, všechno vyřeší a všem pomůže. Je milující, ale taky občas musí být přísný. Je starostlivý a o děti má přirozeně strach, takže musí být někdy i přísný a něco jim třeba zakázat,“ prozradil Pechlát. 

​Seriálové dcery

V seriálu uvidíte také Agátu Kryštůfkovou, Štěpánku Fingerhutovou a Veroniku Divišovou jako jeho tři dcery - Viky, Lauru a Alex, které se rozhodly budovat své vlastní životy.

Osudové ženy

Kromě jeho tří dcer jsou v Petrově životě ještě dvě ženy. Jednou z nich je jeho exmanželka Kateřina (Jitka Schneiderová). Tou druhou je Dorka (Petra Hřebíčková), která mu pořádně zamotá hlavu.

Galerie

​Seriál Táta v nesnázích sledujte každou sobotu od 9. září od 20:20 na TV Nova. Nebo ho najdete o týden dříve na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Táta v nesnázích

Články k pořadu Táta v nesnázích

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady