• Pořady
  • Táta v nesnázích
  • Co přinese nový seriál Táta v nesnázích? Hledání lásky, padesátka na krku i péče o tři dcery

Co přinese nový seriál Táta v nesnázích? Hledání lásky, padesátka na krku i péče o tři dcery

Petr Hora, správce bazénu a bývalý sportovec, zasvětil svůj život výchově tří dcer – Viki, Laury a Alex. Ty už ale pomalu začínají žít svůj život, proto se rozhodne věnovat se víc sám sobě a najít lásku. Dcerky ale brzy zjistí, že vylétnout z rodného hnízda není jen tak. A i tátovi řídícím se heslem „padesát je nových třicet“ půjdou nové vztahy trochu ztuha.

Nový šestnáctidílný rodinný komediální seriál Táta v nesnázích uvidí diváci TV Nova už v sobotu 9. září ve 20.20 hodin. A to hned dva díly po sobě. V hlavních rolích se objeví Martin Pechlát, Petra HřebíčkováŠtěpánka Fingerhutová, Agáta Kryštůfková, Veronika Divišová nebo Jitka Schneiderová.

Seriál Táta v nesnázích je ze života

„Táta v nesnázích je seriál, který vychází ze života, jaký je, a mezi všemi jeho starostmi hledá a nachází také hodně radostí. Díky tomu diváci ví, že se jich seriál týká a zároveň v něm najdou odpočinek po náročném týdnu v práci,“ říká kreativní producent TV Nova Lukáš Borovička.

Galerie

Martin Pechlát coby táta na plný úvazek

O své dcery (Agáta Kryštůfková, Štěpánka Fingerhutová, Veronika Divišová) se Petr Hora (Martin Pechlát) staral celý jejich život, především v době, kdy se jeho, dnes už bývalá, žena Kateřina (Jitka Schneiderová) rozhodla věnovat kariéře v zahraničí, zatímco on se té své právě kvůli dětem vzdal. Teď ale konečně nadešel čas znovu se vrátit do života, začít randit a třeba si i najít stálý vztah. Od jeho posledního rande ale uběhla spousta let, takže se bude muset vrátit do formy a nabýt ztracené sebevědomí. Zamiluje se, prochází zklamáními, přesto to nevzdává, a hlavně stále věří, že najde tu pravou.​

​Nejlepší otec na světě

„Vydrží úplně všechno. Všechno ustojí, všechno vyřeší a všem pomůže. Je milující, ale taky občas musí být přísný. Je starostlivý, o děti má přirozeně strach, takže musí být někdy i přísný a něco jim třeba zakázat. Řeší s dcerami úplně všechno, včetně jejich vztahů. Pořád je to ale chlap, takže to s ním dcery umí ještě víc ‚koulet‘. Moc dobře vědí, co na tatínka platí. On si rozhodně myslí, že má u nich autoritu, ale kdo ví, jestli je to pravda,“ prozrazuje k roli Martin Pechlát.

​Kdo najde lásku?

V sobotu 9. září ve 20.20 hodin TV Nova uvede první dvě epizody seriálu Táta v nesnázích. V první epizodě se Martin Pechlát alias Petr Hora seznámí se svoji potenciální partnerkou Dorkou. „Každý herec své postavě dává kus sebe. Dorka ve všem co dělá, je stonásobek mě. Když já se směju, tak ona se směje daleko víc nahlas. Když si dám deci vína, ona si dá láhev vína. Je víc bezprostřední. Moc jsem si tu roli užila, protože co si normálně osobně nedovolím, tak v této roli jsem mohla,“ uzavírá představitelka Dorky Petra Hřebíčková. 

Galerie

Související videa

Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová

Související videa

Petra Hřebíčková
Petra Hřebíčková

Související videa

Martin Pechlát
Martin Pechlát

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Táta v nesnázích

Články k pořadu Táta v nesnázích

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady