Seznamte se! Tohle jsou ženy Petra Hory z Táty v nesnázích

Petr, padesátiletý rozvedený muž a správce bazénu, věnoval většinu svého života výchově svých tří dcer. Kvůli rodinným povinnostem se vzdal slibné kariéry úspěšného plavce a také tak trochu svého osobního života. Jenže dcery už jsou velké a nyní má Petr konečně čas věnovat více pozornosti sám sobě a najít si třeba i partnerku do života.

Kromě milovaných dcer má Petr Hora (Martin Pechlát) ve svém životě ještě dvě ženy. Jednou z nich je jeho exmanželka Kateřina (Jitka Schneiderová). Tou druhou je Dorka (Petra Hřebíčková), která mu pořádně zamotá hlavu.

Jitka Schneiderová jako Kateřina

„Kateřina je velmi svá. Žena, která je hodně nad věcí, velmi úspěšná ve svém oboru, vtipná a ač to ze začátku nemusí vypadat, je milující mámou. Prožívá běžné situace ženy, která má tři dospělé dcery. Má ráda svého exmanžela, za mnoho věcí si ho váží. Má ráda svůj život, ale už zbytečně neprožívá dramata a emoce, o kterých ví, že je nedokáže změnit. Táta v nesnázích má živý rodinný příběh. Je to svěží, vtipný a dobře obsazený seriál,“ řekla herečka Jitka Schneiderová o své roli.

Petra Hřebíčková jako Dorka

„Každý herec své postavě dává kus sebe. Ve všem, co Dorka dělá, je stonásobek mě. Když se směju, tak ona se směje daleko víc nahlas. Když si dám deci vína, ona si dá láhev vína. Je víc bezprostřední. Moc jsem si tu roli užila, protože co si normálně osobně nedovolím, to jsem v této roli mohla,“ svěřila se představitelka Dorky Petra Hřebíčková.

Seriál Táta v nesnázích sledujte každou sobotu od 9. září od 20:20 na TV Nova. Nebo ho najdete o týden dříve na Voyo! 

Související videa

Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Táta v nesnázích

Články k pořadu Táta v nesnázích

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady