Táta v nesnázích s Martinem Pechlátem už brzy na Nově! Odstartuje hned dvěma díly za sebou

Televize Nova nedávno představila podzimní novinky. Jednou z nich bude šestnáctidílný rodinný seriál Táta v nesnázích, který propojuje komediální a dramatické prvky. V hlavní roli se objeví Martin Pechlát. Musí zvládnout péči o tři dcery a přizpůsobit se opětovnému randění.

Petr (Martin Pechlát) je padesátiletý rozvedený muž, který pracuje jako správce bazénu. Většinu svého života věnoval výchově svých tří dcer. Kvůli rodinným povinnostem se vzdal slibné kariéry úspěšného plavce. Dcery Viki (Agáta Kryštůfková), Laura (Štěpánka Fingerhutová) a Alex (Veronika Divišová) už začaly budovat své vlastní životy. To Petra konečně motivovalo k tomu, aby začal věnovat víc pozornosti sám sobě.

Martin Pechlát hledá lásku

S heslem „padesát je nových třicet“ se rozhodl najít pravou lásku. Od jeho posledního rande ale uběhlo už mnoho let, takže se bude muset vrátit do formy a znovu získat ztracené sebevědomí. I když se zamiluje a bude čelit zklamání, stejně nevzdá snahu nalézt životní partnerku. Situaci komplikuje skutečnost, že jeho dcery, které prošly náročnými životními situacemi, se postupně vrací domů a mění v souvislosti s tím jeho domácnost. Dům se tak obrací vzhůru nohama.

Táta v nesnázích na TV Nova

Martin Pechlát popisuje Petra Horu jako nejlepšího tátu na světě. „Vydrží úplně všechno. Všechno ustojí, všechno vyřeší a všem pomůže. Je milující, ale taky občas musí být přísný. Je starostlivý a o děti má přirozeně strach, takže musí být někdy i přísný a něco jim třeba zakázat,“ svěřil se herec. 

Seriál Táta v nesnázích odstartuje hned dvěma díly za sebou 9. září od 20:20 na TV Nova. Nebo ho najdete o týden dříve na Voyo! 

​Text vznikl s přispěním umělé inteligence.

Související videa

Agáta Kryštůfková
Agáta Kryštůfková

Nova.cz | Text vznikl s přispěním umělé inteligence
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Táta v nesnázích

Články k pořadu Táta v nesnázích

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady