• Pořady
  • Táta v nesnázích
  • Táta v nesnázích s Martinem Pechlátem už teď na Voyo! Tohle jsou tři důvody, proč si ho nenechat ujít

Táta v nesnázích s Martinem Pechlátem už teď na Voyo! Tohle jsou tři důvody, proč si ho nenechat ujít

Na Voyo již dnes startuje nový rodinný seriál Táta v nesnázích. V hlavní roli se představí Martin Pechlát coby Petr Hora, který se vedle péče o tři dcery pokusí najít novou lásku.

Šestnáctidílný rodinný seriál Táta v nesnázích, který propojuje komediální a dramatické prvky, startuje dnes na Voyo hned dvěma díly za sebou. O týden později se ho diváci dočkají od 20:20 na TV Nova. 

Martin Pechlát coby Petr Hora se v padesáti letech pustil do hledání nové partnerky. Tato cesta se neobjede bez mnoha zábavných, ale také trapných situací. Prožil lásku i zklamání, přesto se nevzdává a pokračuje v randění s nadějí, že jednou najde tu pravou. Jeho srdce si získá Dorka, kterou hraje Petra Hřebíčková. „Moc jsem si tu roli užila, protože co si normálně osobně nedovolím, to jsem v této roli mohla,“ prozradila herečka.

Složité vztahy

Kromě svých milostných strastí musí Petr Hora řešit partnery svých dcer. Jedna randí s herním povalečem, který se nechá živit, druhá se seznámí s impulzivním hercem a třetí navázala vztah s výrazně starším mužem. 

Nebude to ztracený čas

A proč si nenechat ujít seriál Táta v nesnázích? Agáta Kryštůfková má pro vás hned tři důvody! „První důvod je určitě ten, že je to seriál, který může lidi pobavit, uvolnit, odpočinou si u něj. Určitě to nebude ztracený čas. Druhý důvod je ten, že je to krásně natočený seriál, krásné exteriéry. Třetí důvod je obsazení, které je skvělé,“ řekla představitelka nejstarší dcery Viky pro nova.cz.

Seriál Táta v nesnázích sledujte každou sobotu od 9. září od 20:20 na TV Nova. Nebo ho najdete o týden dříve na Voyo! 

Článek napsán s pomocí umělé inteligence.

Související videa

Martin Pechlát
Martin Pechlát

Nova.cz | Text vznikl s přispěním umělé inteligence
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Táta v nesnázích

Články k pořadu Táta v nesnázích

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady