Jitka Schneiderová

Jitka Schneiderová

Divadelní, filmová a televizní herečka. Po absolvování střední pedagogické školy nastoupila brněnskou JAMU, kde se věnovala tanci a zpěvu. Muzikálové herectví se ale neukázalo být vhodnou volbou, proto ve třetím ročníku přestoupila na pražskou DAMU, kde se zaměřila na činohru. Po jejím absolvování působila v Divadle ABC nebo Rokoku, následně získala angažmá ve Studiu Ypsilon. Nyní je na volné noze. Do podvědomí diváků se zapsala svou rolí Hanky ve filmu Davida Ondříčka Samotáři. S exmanželem, hercem Davidem Švehlíkem má dceru Sofii Annu.

Sociální sítě
Narození
23. březen 1973 (50 let)
V čem účinkuje

Související videa

Jitka Schneiderová
Julie je terapeutka, která chce pomáhat lidem a je přesvědčená, že koná dobro. Myslím si, že se její příběh bude ještě zajímavě rozvíjet.

Koho hraje a kde účinkuje

Julie Papežová

Vystudovaná fyzioterapeutka v podání Jitky Schneiderové začala zasahovat do dění v Ulici v roce 2023, když vstoupila do života Blančiny dcery Kristýny Volákové i celé její rodiny. Kristýna ji požádala o pomoc se zvládnutím svých panických atak, jež jí čím dál víc komplikují život. Julie věří, že společně Kristýninu psychickou poruchu zvládnou, protože díky neustálému sebevzdělávání a seberozvoji se velmi dobře orientuje v medicíně, sociologii, přírodních vědách i v různých oblastech alternativní medicíny. Živí se jako koučka a terapeutka, je velmi vnímavá, má v sobě zdroj velké vnitřní síly.

Mgr. Helena Javorská

Vrchní sestra, které zemřel manžel Richard. Byl v kómatu 2 roky.

Jitka Schneiderová na VOYO

Související články

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady