• Pořady
  • Ulice
  • Ostrý střet s Julií i schůzka jako kamufláž. V Ulici projdou vztahy proměnou

Ostrý střet s Julií i schůzka jako kamufláž. V Ulici projdou vztahy proměnou

Pozvat někoho na rande chce pořádnou odvahu, obzvláště když ten druhý o to nestojí. Do této situace se dostal Jirka Hložánek, ale také Miloš Knobloch, který hledá partnerku pro Františka. Odvahu sebrala také Bára, která se rozhodla, že už se s Brunem nechce jen líbat. A co se stalo u Marečkových?

Oblíbení hrdinové Ulice se v týdnu potýkali s výzvami. A někdy šlo pořádně do tuhého.

Boj o budoucnost

Kristýna nehodlá nechat Julii jen tak být a snaží se, aby i ostatní klientky zjistily, co je doopravdy zač. Jenže Julie se nehodlá vzdát bez boje. Vyrazí proto za Kristýnou, aby si s ní o tom promluvila. A střet mezi nimi se pořádně vyhrotí.

Podívejte se, co se odhodlala Kristýna říct Julii:

Rande, nebo jen schůzka dvou přátel?

Jirka Hložánek se seznámil s Martinou, která je mu sympatická, a proto se ji rozhodl pozvat na večeři. Vzájemně se ale dohodli, že se nebude jednat o rande, i když jeden z nich by si přál spíš opak. Druhý den se Martina podrobí výslechu od Venduly a Áji, kterým přizná, jak to s Jirkou doopravdy má.

Jak rande dopadlo, zjistíte v ukázce:

Hledání partnera​

Miloš se už nechce dívat na to, jak je František sám. Myslí si, že by si měl najít dívku, se kterou bude šťastný. A protože se Miloš ničeho nebojí a jedná jako neřízená střela, nebude trvat dlouho, než se pustí do akce.

Jak to celé vezme František? To zjistíte ve videu:

​Návrat bývalé partnerky

Od té doby, co se Monika vrátila zpět z Afriky, na ní může Mára oči nechat. Než přijela, bylo jasné, že se vrátil ke starému způsobu života. Vídal se Sylvou, teď tráví čas s Monikou. Před ostatními tají, že ji chodí navštěvovat. Ale osud je pořád proti němu, takže to s tím schováváním nebude mít zrovna jednoduché...

Kdo přistihne Máru u Moniky doma?

​První sex

Bruno zná Bářinu minulost a ví, čím si prošla. Nechtěl kvůli tomu na ni spěchat a dostat ji do situace, která by pro ni nebyla příjemná. Nakonec to byla Bára, kdo převzal iniciativu a naplánoval pro ně intimní chvilku u ní doma.

Co Bára na Bruna vymyslela? Najdete ve videu:

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly najdete na nova.cz.

Ulici můžete sledovat i na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady