Sára Korbelová

Sára Korbelová

Herečka

Sociální sítě
Narození
17. únor 2002 (21 let)
V čem účinkuje

Související videa

Koho hraje a kde účinkuje

Kristýna Voláková

Dcera Blanky a Luďka Volákových, Adamova sestra v podání Sáry Korbelové, se přistěhovala do Ulice za mámou v roce 2018, po rozchodu rodičů. Chodila se synem máminy kamarádky Veroniky, ale dostala kopačky. Kvůli novému vztahu s Denisem se rozhádala s rodiči, den po svých osmnáctinách odešla z domova a začala s ním žít. S rodiči se časem udobřila, v roce 2022 odmaturovala a dostala se na vysokou školu.

Ema vyzkoušela spoustu různých koníčků. Orienťák jí zůstal jen kvůli partě. Tápe, do čeho investovat energii. Jedinou její vášní je Japonsko. Berlín je out, teď frčí Tokio. Ema šetří na letenku, googlí výměnné pobyty a stáže a připravuje si argumenty, proč by ji rodiče měli v patnácti pustit na druhý konec světa. A co tam? Cokoliv. Studovat, pracovat, vzít si toho rozkošného Japonce, se kterým si už rok píše na Instagramu. Její životní cíl však změní neplánované těhotenství. Asie jde stranou a Ema se snaží ustát tlak okolí. A konečně o něčem rozhodnout sama za sebe.

Sára Korbelová
Člověk si připadá stísněně, svírá se mu hruď, hůř se mu dýchá, jako kdyby se na něj svažovaly stěny, bolí ho hlava. Já i mívám to, že se rozbrečím, je to taková přirozená reakce.

Související články

Sára Korbelová na VOYO

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady