Pan profesor oněměl! Co Vojtovi Dykovi zkomplikovalo plány?

Herec a zpěvák Vojta Dyk, aktuálně oblíbený pedagog ze seriálu Pan profesor, nezakončil léto zrovna nejlépe. Plány a nasmlouvaná vystoupení mu zkomplikoval covid, kvůli kterému ztratil hlas. A zpěvák bez hlasu moc velkou show nepředvede, bohužel...

Vojta Dyk si konec letních prázdnin asi představoval jinak. Rozhodně by ho nenapadlo, že mu všechny jeho plány překazí zrovna covid, na který, jak sám zmínil, nikdy nevěřil. Vystupovat měl spolu s Kubou Prachařem a Honzou Maxmiliánem na festivalu Soundtrack Poděbrady. Jenže vystoupení skupiny Tros Discotequos muselo být kvůli Vojtově nepříjemné indispozici zrušeno.

​Ačkoliv se Vojta na vystoupení moc těšil, nemohl se v tuto chvíli zachovat jinak, než koncert přesunout. „Přestože už jsem negativní, má tato nemoc dozvuk v tom, že jsem zničehonic ztratil hlas,“ uvedl web Pardubice živě vyjádření oblíbeného zpěváka. „Skoro nemůžu mluvit a kdákat bych mohl jen v jedné oktávě. Upřímně mě to štve, ale takový je život,“ doplnil Dyk.

Vojtovi přejeme brzké uzdravení. A než nám jeho hlas bude moci znovu přinášet radost na koncertech, sledovat ho můžete v druhé sérii Pana profesora. První díl najdete už nyní na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady