Nadupaný playlist seriálu O mě se neboj. Co má seriál společného s Českým slavíkem?

V seriálu O mě se neboj se objevila řada oblíbených písní od českých i zahraničích interpretů. Kromě Martiny Pártlové, která se ujala písně k ústřední znělce, v seriálu zazněl například Marek Ztracený, skupina Mirai, Ed Sheeran nebo Adele.

Vybrat písně, které naladí správnou atmosféru, je pro tvůrce seriálů důležitou součástí práce. A v seriálu O mě se neboj je hned několik hitů.

Ústřední píseň

Martina Pártlová roztančila diváky televize Nova písní ke znělce seriálu O mě se neboj. A z toho, že se znělky ujala právě ona, měla určitě radost nejen Veronika Arichteva, ale také Václav Matějovský. „Nazpívala jsem úvodní song k seriálu, ve kterém hraje má oblíbená herečka Veronika Arichteva... Už se na to těším. A poprvé v životě si budu broukat seriálovou znělku," napsala Pártlová na Instagram.

Český slavík

V sobotu 12. listopadu se konal 60. ročník Českého slavíka, kde se nejlepším zpěvákem stal Marek Ztracený. A v seriálu O mě se neboj se hned v prvním díle a v první scéně objevila jeho píseň MinuLost.

Hity

Fanoušci si ale mohli také poslechnout píseň od stříbrné slavice Ewy Farne. A to Zkraceno v překladu. Druhou nejlepší skupinou se v Českém slavíkovi stala Mirai. A i jejich píseň Vedle tebe usínám zazněla v seriálu. 

Zahraniční písně

Diváci seriálu si mohou užít nejen české písně, ale i ty zahraniční. Děj prvního dílu doprovázela píseň Rolling in the Deep od Adele, Señorita od Shawna Mendese a Camily Cabello, Waka Waka od Shakiry nebo Overpass Graffiti od Eda Sheerana.

Ve druhém díle zazpíval Lewis Capaldi dojemnou písničku Someone You Loved či Michael Kiwanuka - Cold Little Heart.

Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. Nebo už nyní na Voyo!

Sdílet