Naty v Love Island After předvedla smyslné taneční pohyby. Fabio zůstal v úžasu

Už se vám stýskalo po vašich oblíbencích z vily lásky? Máme pro vás dobrou zprávu. Na Voyo připlula show Love Island After, ve které vás ostrované nechají ještě víc nahlédnout do svého soukromí a běžného života.

Hned první epizoda patří krásné Naty. Na kameru vůbec poprvé ukázala svého čtyřletého synka a současně i největší lásku svého života. „Nejnáročnější byl pro mě pobyt ve vile, protože jsem si tam uvědomila, že ten největší poklad mám doma,“ říká v Love Island After Naty.

FOTO:  TV Nova

Naty rozvlnila boky

Vilu opustila ruku v ruce s Fabiem, a tak se nemusela dlouho rozhodovat, koho si do svého dílu v Love Island After pozve jako speciálního hosta. Pro Štefana si připravila velké překvapení a vzala ho na taneční lekci. Myslíte, že se k tanci nechal nakonec přemluvit i Fabio?

FOTO:  TV Nova

Výlet s Fabiem a Liou

Naty si do svého dílu přizvala i letošní druhou bombshell Liu. Všichni tři pak společně vyrazili na výlet. Ve skanzenu na Moravě načerpali nejen čerstvý vzduch, ale taky si připomněli, jak žili naši předci, a to na vlastní kůži!

FOTO:  TV Nova

Nakonec si nechala Naty prostor i pro holčičí drbárnu a vyrazila sama s Liou na koně. Můžeme prozradit, že čtyřnozí hřebci nebyli tím jediným, co dámy uhranulo.

FOTO:  TV Nova

Cesty Naty a Fabia se rozdělily

V diváckém hlasování o nejvíc kompatibilním páru skončili Naty a Fabio na posledním místě a jejich cesta na Love Islandu nadobro skončila. V show Beach Hut následně svěřili, že na tom, co mezi nimi vzniká, chtějí nadále pracovat a dát vztahu šanci i přesto, že je dělí velká vzdálenost (Naty žije v Bratislavě, Fabio v Praze). Jak jsme se před pár dny dozvěděli od Fabia, nezadařilo se a jejich cesty se nadobro rozdělily. To ale na jejich dobrých vztazích nic nemění. Naty ale hledání opravdové lásky nevzdává. „Tím, že jsem maminka, potřebuju už člověka, který to má v hlavě uspořádané a ví, co jsou ty nejpodstatnější životní hodnoty,“ řekla v Love Island After.

První epizodu Love Island After sledujte už nyní na Voyo. Na druhý díl se můžete těšit už v sobotu 19. listopadu. A kdyby vám přece jen chybělo sluníčko, vila lásky a pohled na opálená těla, můžete si na Voyo pustit Love Island Austrálie.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island After

Články k pořadu Love Island After

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady