Konec lásky Fabia a Naty z Love Islandu. Kdo nebo co může za jejich rozchod?

Zazvonil zvonec a jedné lásky z Love Islandu byl konec. Štefan alias Fabio přiznal, že už netvoří pár s blondýnkou Naty.

Je to nějaká chvíle, co Naty a Fabio společně opustili Love Island. Stalo se tak po diváckém hlasování. Po vypadnutí se ve studiu Beach Hut svěřili, že se v posledních dnech ve vile tak sblížili, že by chtěli na vztahu pracovat i po návratu domů.

Každý svou cestou

Štefan ale zamířil do Prahy a Naty zase za svým synkem a prací na Slovensko. Pár dostával od fanoušků mnoho zpráv, jak to mezi nimi je, protože příspěvky na sociálních sítích napovídaly tomu, že spolu netráví čas...

Rozchod

„Nejsem s Naty. Ve vile jsme tvořili pár přibližně týden, což není dlouhá doba. Přišli jsme do reality, byli jsme v kontaktu, psali jsme si, volali jsme si, byl jsem v Bratislavě, takže jsme se měli možnost i vidět,“ vyjádřil se na svém Instagramu Štefan, kterému se ve vile lásky začalo přezdívat Fabio a dnes mu nikdo neřekne jinak. Vysvětlil i důvod rozchodu: „Nesedíme si v nějakých věcech. Myslím si, že je to úplně normální, že se lidi schází a rozchází. Ti, co si rozumí, spolu jsou a ti, co ne, spolu nejsou.“

FOTO:  TV Nova

Randí teď se Sárou?

Kromě otázek na Naty ale dostává Fabio mnoho otázek na další bývalou ostrovanku Love Islandu Sáru. Dle sociálních sítí je zřejmé, že spolu tráví poměrně dost času. „Já a Sára jsme kamarádi,“ uvedl to Fabio na pravou míru. Jejich setkávání má ale kromě kamarádství ještě jeden důvod – natáčení show Love Island After, kterou mohli diváci sledovat hned po finále druhé řady Love Island 2022.

FOTO:  archiv Natálie Kočendové

Všechny díly reality show Love Islandu najdete na Voyo!

Dění ve vile jste mohli ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Související videa

Štefan
Štefan

​Zajímá vás, co naše srdíčka dělají po ostrovu lásky? V tom případě sledujte Love Island After!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady