Rozchod! Fabio z Love Islandu se rozešel s Naty. Jak to má se Sárou?

Zazvonil zvonec a jedné lásky z Love Islandu byl konec. Štefan alias Fabio přiznal, že už netvoří pár s blondýnkou Naty.

Je to pár týdnů, co Naty a Fabio společně opustili Love Island. Stalo se tak po diváckém hlasování. Po vypadnutí ve studiu Beach Hut svěřili, že se v posledních dnech ve vile tak sblížili, že by chtěli na vztahu pracovat i po návratu domů.

Štefan ale zamířil do Prahy, Naty za svým synkem a prací na Slovensko. Pár dostával od fanoušků mnoho zpráv, jak to mezi nimi je, protože příspěvky na sociálních sítích napovídaly tomu, že spolu netráví čas...

​Rozchod

„Nejsem s Naty. Ve vile jsme tvořili pár přibližně týden, což není dlouhá doba. Přišli jsme do reality, byli jsme v kontaktu, psali jsme si, volali jsme si, byl jsem v Bratislavě, takže jsme se měli možnost i vidět,“ vyjádřil se na svém Instagramu Štefan, kterému se ve vile lásky začalo přezdívat Fabio a dnes mu nikdo neřekne jinak. Vysvětlil i důvod rozchodu: „Nesedíme si v nějakých věcech. Myslím si, že je to úplně normální, že se lidi schází a rozchází. Ti, co si rozumí, spolu jsou a ti, co ne, spolu nejsou.“

FOTO:  TV Nova

Randí teď se Sárou?

Kromě otázek na Naty ale dostává Fabio mnoho otázek na další bývalou ostrovanku Love Islandu Sáru. Dle sociálních sítí je zřejmé, že spolu tráví poměrně dost času. „Já a Sára jsme kamarádi,“ uvedl to Fabio na pravou míru. Jejich setkávání má ale kromě kamarádství ještě jeden důvod – natáčení show Love Island After, na který se mohou diváci těšit hned po finále druhé řady Love Island 2022.

FOTO:  archiv Natálie Kočendové

Velkolepé finále se blíží. Sledujte vyvrcholení druhé řady show Love Island 13. listopadu na Voyo! 

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Související videa

Štefan
Štefan

Související videa

Naty
Naty

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady