• Pořady
  • Love Island After
  • Lia se chce zbavit ksichtů, Hanka zbrklosti: Jaké další zlozvyky trápí srdíčka z Love Islandu?

Lia se chce zbavit ksichtů, Hanka zbrklosti: Jaké další zlozvyky trápí srdíčka z Love Islandu?

Nový rok je pro mnohé hnacím motorem, aby zatočili se zlozvyky a zapracovali na svém lepším já. Jaké neduhy mají srdíčka z Love Islandu? A co by si přáli v novém roce?

Martin má na tuto otázku hned jasno. „Já bych Lucce přál, aby mě poslouchala,“ vtipkuje bronzový vítěz Love Islandu a dodává: „ Hlavně, abychom byli zdraví, šťastní a spokojení v životě.“

Love Island

Fabio, kterému vztah po návratu z Kanárů nevyšel, si přeje v novém roce najít spřízněnou duši. „Chci být zdravý, mít dostatek peněz, mít zdravou fungující rodinu. Možná si najít lásku, doufám, že v roce 2023 na mě čeká láska,“ říká.

FOTO:  TV Nova

​Předsevzetí 

Zbyněk chce zapracovat sám na sobě a na své kariéře zápasníka. „Každý rok mám předsevzetí asi stejné. Makat pro cíl, který mám v hlavě, a postupně se k němu přibližovat. A být asi o něco víc upřímný a loajální,“ svěřil.

Okusování kůžiček 

Co od nového roku očekává dnes již bývalá přítelkyně Zbyňka, Sabina? A jaký je její zlozvyk? „Přeju si pokračovat v tom, co dělám. Docela často si koušu kůžičky na nehtech, tak bych to mohla omezit. Moje předsevzetí je být víc v klidu, míň se stresovat, míň se za něčím honit, užívat si volný čas a mít ho hodně,“ usmívá se.

FOTO:  TV Nova

​Organizovanost

Tamara si přeje být méně organizovaná. „Jsem velká perfekcionistka a vím, že mi to někdy škodí. Měla bych se víc uvolnit. Jsem bláznivá jen v okruhu mých blízkých, takže bych se ráda uvolnila i mezi cizími lidmi,“ vysvětluje.

FOTO:  TV Nova

Výrazy, které klamou okolí

Lia chce zapracovat sama na sobě a na svých projevech. „Někdy moje tvář klame okolí. Neurčuje dobře to, kým jsem. Chci působit líp na okolí, i když nemůžu za to, jak se občas zatvářím. Je to můj nedostatek, který chci zlepšit,“ říká s upřímností.

FOTO:  TV Nova

Nedochvilnost

Ale srdíčka z vily lásky nejsou jediní, kteří bojují s nějakým tím zlozvykem. Popel na hlavu si sype i moderátorka Zorka Hejdová. „Mám celoživotní zlozvyk, kterého se zbavuju už 32 let. Chodím všude zhruba o půl hodiny pozdě. Vždycky říkám, že jsem se narodila s půlhodinovým zpožděním a už to nemůžu dohnat,“ směje se.

​Hanka by chtěla pracovat na své zbrklosti, stejně jako její drahá polovička. „Přeju si, abychom byli všichni zdraví, i když je to klišé,“ svěřil se Jakub. „Taky bych si přál, aby pokračovalo naše přátelství a vztahy, které jsme navázali, abych se víc vrátil k sportu a sám k sobě a abychom s Hankou víc cestovali,“ prozradil své plány na rok 2023.

FOTO:  TV Nova

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Show Love Island After sledujte také na Voyo! 

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island After

Články k pořadu Love Island After

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady