Nový rok s hlavou v míse? Zatočte s kocovinou podle srdíček z Love Islandu!

Bujaré silvestrovské oslavy mohou skončit nepříjemnou kocovinou. Zeptali jsme se srdíček z Love Islandu na jejich osvědčené tipy a triky, jak se na Nový rok vzbudit v co možná nejlepším stavu.

Na Martina zabírá vývar, zato Lucia zahání kocovinu kyselými okurkami. Fabio doporučuje vitamíny, spoustu vody a (pokud po vánočním hodování ještě zůstane) kyselou slovenskou kapustnici. Polévkou se po párty léčí i Sára.

Pomáhá mi nepít a rozhodně mi pomáhá, když druhý den nic nemám,“ říká Kryštof. „Co se týče alkoholu, tak nejsem úplně zkušený. Všichni mi vždycky říkají vývar, jít se projít, i když je to na sílu,“ dodává.

Bylinky a Pho

Tamara sází na sílu přírodních doplňků. „Než jdu spát, tak vypiju hodně vody. A beru takové přírodní bylinné tobolky, které by měly navázat alkohol. Mám to vychytané. Někdy to funguje, ale někdy je zapomenu vzít,“ směje se. Pro Liu je nejlepší spánek, ale i tradiční vietnamská polévka. „Pomáhá mi vyležet to v posteli, dát si hodně vody s citronem, který je antioxidant. A dát si vývar nebo Pho.“

FOTO:  TV Nova

S dítětem je kocovina ještě větší utrpení

A jak to má se silvestrovskou kocovinou moderátorka Love Islandu Zorka Hejdová? „U mě rady a recepty nikdy nefungovaly. Mně pomůže se z toho vyspat. Horší je, když člověk spát nemůže, což je přesně teď, když mám dítě, které vstává asi v 5:50. Těch kocovin je teď míň, protože si člověk sakra rozmyslí, jestli mu to za to stojí. A když už nějaká kocovina je, tak je to fakt utrpení. A musí se to přežít,“ přiznává.

Tekutiny!

Jakub stejně jako Kryštof apeluje, že nejlepší je to s alkoholem nepřehánět – nemusí se pak léčit kocovina. Když už to ale s pitím přepískne, dopřeje si slepičí vývar od maminky, hořčík a spoustu tekutin. „Když je člověk večer opilý, tak je dobré vypít dva litry čisté vody i na sílu. Tělo se mi odvděčí a druhý den mě nebolí hlava. Důležité je se dobře vyspat a snažit se spát co nejvíc,“ dodává Jakub.

FOTO:  TV Nova

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Show Love Island After sledujte také na Voyo! 

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island After

Články k pořadu Love Island After

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady