Takové chování u žádného partnera nezažila: Co Luciu na Martinovi překvapilo?

Poslední díl show Love Island After patří bronzovým vítězům Martinovi a Lucii, kterým láska kvete i po skončení reality show. Co je u nich nového?

Martin a Lucia si stále zvykají na nový život po opuštění vily lásky. Vrátili se do svých domovů, ke svým rodinám a snaží se co nejčastěji navštěvovat, protože spolu zatím nebydlí. V show Love Island After se o tomto páru dozvídáme zase něco nového. Například, že je Lucia vášnivou malířkou!

​„Připravila jsem si pro Martina malé překvapení, budeme spolu malovat obraz. Chtěla bych mu ukázat něco málo z toho, co dělám,“ říká v Love Island After Lucia. Na výsledek jejich výtvarného umění se můžete podívat v dílu, který je už nyní na Voyo.

FOTO:  TV Nova

Závodník odmalička

Na oplátku zase Martin zasvětil Luciu do svého koníčku a profese. „K rallye jsem se dostal přes rodinu – otce a strýce, kteří mají nejúspěšnější slovenský rallye tým. Už jako šestiletý chlapec jsem začal jezdit, nejdřív s buginami a minikárami. Do rallye jsem se dostal, když jsem měl 16 let a když mi bylo 18 a dostal jsem řidičák, začal jsem jezdit závody. Kolik závodů jsem odjezdil, je těžké říct, ale určitě jich byly stovky,“ prozradil Martin.

FOTO:  TV Nova

Martin je muž snů

​Kromě umění a adrenalinu si hrdličky užily i odpočinek ve wellness a romantiku na společné večeři, kde se Lucia svěřila, co jí na Martinovi imponuje. „Na Martinovi se mi nejvíc líbí jeho chování ke mně, když jsme spolu doma sami. Splní mi všechno, co mi na očích vidí, drží mě stále za ruku, když jsme spolu v autě. To jsem nikdy nezažila, že by mi někdo takhle dával najevo lásku,“ culí se Lucia.

FOTO:  TV Nova

​Jakému páru z Love Islandu podle Martina a Lucie láska vydrží? Dozvíte se v Love Island After na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island After

Články k pořadu Love Island After

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady