Gabriela Gášparová z Love Islandu: Nechala jsem si je rovnou i zvětšit!

Modelka, influencerka a bývalá účastnice show Love Island Gabriela Gášpárová podstoupila operaci prsou, v pořadí už druhou. Webu nova.cz vysvětlila, proč se rozhodla jít znovu pod kudlu. A svěřila se, jak se jí po operaci daří.

Dekolt je to jediné, co si na svém zevnějšku nechala Gabriela vylepšit. O velikost poprsí ani tak nešlo – hvězda Love Islandu říká, že na poměry své útlé postavy si na velikost přírodních vnad nemusela stěžovat. Prsa si během první operace nechala lehce zvětšit. A hlavně vytvarovat podle svých estetických ideálů. Nyní se ale na operační sál vrátila dobrovolně znovu. Proč?

Jizvy a hubnutí

„Na operaci jsem šla z důvodu špatně zahojených jizev po první operaci, které byly dost velké,“ prozradila pro nova.cz

FOTO:  Instagram G. Gašpárové

​Gabriela Gášpárová

Důvodů ale bylo víc. „Také jsem zhubla, takže se změnila velikost i tvar prsou,“ vysvětlila Gabriela. „Po druhé operaci jsem téměř netrpěla ve srovnání s první, kdy jsem byla úplně nepohyblivá poměrně dlouhou dobu a bolest byla neuvěřitelná. Mám teď týden po druhé operaci a jsem skoro fit,“ řekla nám před pár dny. 

Nyní se kráska z první série Love Islandu na sociálních sítích svěřila, že když už pod kudlu musela kvůli remodelaci, tak si nechala bujný dekolt ještě o něco přifouknout. „Hlavním důvodem byly jizvy, nicméně jsem už nebyla spokojená s velikostí ani tvarem. Samozřejmě jsem rovnou šla do větších, protože když už, tak už, že jo,“ napsala na Instagramu influencerka, která si z původních 325 mililitrů silikonového implantátu nechala voperovat 550 mililitrů. Zdá se, že nepůjde o tak nepatrný rozdíl.

FOTO:  Instagram G. Gašpárové

Hrdličky v odloučení

Gabriela si kromě upraveného dekoltu zvyká i na další změnu. Na několik týdnů a možná i měsíců se musela rozloučit s partnerem Petrem Havránkem, který bude bojovat o titul Survivor 2023.

FOTO:  TV Nova

Nejdrsnější reality show Survivor začne na Voyo už ve středu 25. ledna.

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Show Love Island After sledujte rovněž na Voyo! 

Související videa

Gabriela Gašpárová
Gabriela Gašpárová

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island After

Články k pořadu Love Island After

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady