Las Vegas, Beskydy a spousta střepů! Co teď dělají Jakub a Hanka z Love Islandu?

Vztah Jakuba a Hanky byl od začátku velmi dynamický. I když si prošli několika pády a pár nesrovnalostmi, dokázali to ustát.

Teď si užívají veškerý čas strávený spolu. A to opravdu aktivně. Jak spolu tráví čas Jakub a Hanka?

Beskydy a Bratislava

První zastávkou byly Beskydy. A to zejména proto, že odtud Hanka pochází. Jakub se tedy vydal do zasněžených Beskyd, kde měl, co dočinění s Hančinými rodiči. Neměl se ale čeho bát, protože ti mají jasno: „Kuba se nám líbí, jsme nadšení. Byli bychom rádi, kdyby jim to vyšlo.“ Společná cesta je pak čekala do Bratislavy, kde se tentokrát podrobného výslechu dočkala Hanka od Jakubovo bratra. Ten je nakonec obdaroval originálním dárkem: „S bratrem jsme oba cholerici, tak jsem si pro vás připravil něco na uvolnění.“

Rozbijačka

Občas je fajn vztah pěkně okořenit – třeba pořádným adrenalinem. Díky dárku, který dostali od Jakubovo bratra – rozbijačce – si teď pěkně užijí a uvolní stres nebo i zlost. Rozbijí totiž ne jednu lahev nebo i televizi. Hanka ale zas až tak nadšená nebyla: „Musím říct, že jsem se bála. Když tam je takový kravál a všude lítají střepy. Je to trochu nepříjemné.“

Karavan

Nejen že svůj vztah obohacují adrenalinem, ale i cestováním a různými výlety. Jakub si proto pro Hanku připravil překvapení ve formě karavanu a vyjížďky. Překvapení byli nakonec ale oba, protože jim přišla zpráva:„Jakube a Hanko, letíte do Vegas.“ Čtení zprávy doprovázelo mnoho radosti, ale i šok. Oba se ale těší jak na výlet, tak na společnou budoucnost.

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Show Love Island After sledujte také na Voyo! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island After

Články k pořadu Love Island After

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady