• Pořady
  • Love Island
  • Exkluzivní vyjádření Sabiny a Zbyňka: Zapříčinil jejich rozchod bijec Muradov?

Exkluzivní vyjádření Sabiny a Zbyňka: Zapříčinil jejich rozchod bijec Muradov?

Stříbrným vítězům Love Island 2022 láska po návratu do reality nevydržela. Oblíbený pár Zbyněk a Sabina nám potvrdili rozchod. Redakce nova.cz nyní přináší exkluzivní a vůbec první vyjádření obou partnerů.

Už je tomu pár dní, co šli finalisté druhé řady show Love Island od sebe. Prvotní spekulace o jejich rozchodu přišly po tom, co si Zbyněk začal na sociálních sítích shánět bydlení. Fanoušci přitom věděli, že se hned po návratu z Love Islandu přestěhoval k Sabině. Zbyněk se domnívá, že začátek jejich konce odstartovala sportovní akce, kde se Sabina seznámila s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem.

Vyjádření Zbyňka

„Byli jsme spolu na Oktagonu v Ostravě, vrátili jsme se a Sabina si večer začala psát s Muradovem. Už druhý den ji zval na rande a dal jí na sebe telefonní číslo. Sabina mi říkala, že o nic nejde, že je to jen sranda,“ svěřil se nova.cz Zbyněk. „Ještě o víkendu jsem od ní odešel,“ dodává.

FOTO:  Instagram Sabiny

​​Dle svých slov zůstal se Sabinou i po odchodu z bytu v kontaktu a celá situace měla ještě další dohru. „Řekla mi, že jede za rodinou na chatu. Muradov začal přidávat na Instagram příspěvky, že je v Alpách a den potom sdílela Sabina fotky z hotelové snídaně. Ty fotky mi poslal jeden nejmenovaný člověk. Nejspíš jsou momentálně spolu v Alpách,“ tvrdí Zbyněk.

​Vyjádření Sabiny

Sabina nám rozchod také potvrdila a situaci popsala ze svého pohledu. „Byli jsme na Oktagonu, kde jsem se vyfotila s jedním zápasníkem. Ten mi na příspěvek na Instagramu slušně odpověděl zprávou, jestli jsme se Zbyňkem v pořádku dojeli domů. Myslím, že nemám zakázáno se s někým bavit, psali jsme si úplně normálně. Zbyněk si všechny ty zprávy nahrál, takže o tom, jak to bylo, ani nemůžu lhát. Nepsali jsme si nic, co by Zbyňkovi mělo vadit,“ říká Sabina.

FOTO:  TV Nova

​Dle slov Sabiny si Zbyněk přečetl i její konverzaci s nejlepšími kamarádkami, ve které se některé situace nafukovaly a zkrátka šlo o klasické holčičí „drbání“. To byla pro Sabinu poslední kapka. „Zprávy si nejen přečetl, ale taky natočil, a to je pro mě nepřípustné. Na to konto jsem přišla domů a on se se mnou rozešel. Po dvou dnech se mi omlouval, že to chce vrátit zpátky, ale já jsem řekla, že přes tohle u mě nejede vlak, klesla moje důvěra,“ vysvětluje tanečnice.

Dál už to nešlo

Konec jejich kanárské pohádky pochopitelně mrzí nejen Zbyňka, ale i Sabinu. „Já se mu omluvila, on se mi omluvil, snažili jsme se to napravit, ale bohužel už to nešlo,“ dodává.

Na otázku, zda jsou příčinou rozchodu její city k MMA zápasníkovi a bývalému partnerovi zpěvačky Moniky Bagárové, má Sabina jasnou odpověď. „Já toho člověka ani neznala, to je hloupost. Zbyněk ví, že udělal hloupost, že mi vlezl do telefonu. Myslím si, že si uvědomil, jak to nafoukl a snaží se na mě hodit, že jsem se nechala unést a zamilovala. To ale není pravda. Psali jsme si úplně nezávazně tak, jak si Zbyněk píše s fanoušky,“ říká rozhodně.

Sabina zareagovala i na Zbyňkovo tvrzení, že mu lhala ohledně výletu na hory. „Zbyněk se se mnou rozešel, neví, co jsem dělala potom a jen si domýšlí. Jestli jsem po rozchodu s někým někam jela nebo se s někým sešla, to jsou Zbyňkovy teorie, v tu dobu už jsme spolu nechodili,“ uzavírá Sabina.

​Love Island je jako sám život. V jednu chvíli jsme zamilovaní až po uši a v další moment nám zůstanou oči pro pláč. Důležité je nezanevřít na lásku a pokračovat dál. Vždyť i odvaha věci ukončit může znamenat začátek něčeho nového! Sabině a Zbyňkovi přejeme hodně štěstí.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. Najdete tam i novou řadu Love Island Austrálie.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady