• Pořady
  • Love Island
  • Proměna Zbyňka z Love Islandu: Všimli jste si, co se v průběhu soutěže změnilo?

Proměna Zbyňka z Love Islandu: Všimli jste si, co se v průběhu soutěže změnilo?

Přihlásit se do reality show, kterou v Česku a na Slovensku sledují miliony lidí, vyžaduje pořádnou dávku odvahy. Postavit se pak před kamery, které vás snímají na každém kroku a za každé situace, rozhodně není pro stydlíny. Zbyněk z Love Islandu o tom ví své.

Kdo by to byl do pohledného modela a zápasníka řekl, že? Byť může na první pohled Zbyněk působit sebevědomě a společensky, přiznává, že tomu tak ještě před pár měsíci nebylo.

„Byl jsem silný introvert a na Love Islandu se ze mě stal extrovert,“ překvapil stříbrný vítěz Love Islandu ve studiu Snídaně, kam dorazil i se Sabinou a dalšími ostrovany Hankou a Jakubem.

​K Love Islandu už neodmyslitelně patří hry a výzvy, ve kterých musí soutěžící leckdy překonat stud i zábrany. To se nakonec povedlo i Zbyňkovi. „Postupem času jsem přestal být stydlivý a na výzvy jsem se těšil.“

Také Jakub nevychází z údivu, jak se nakonec dokázal před kamerami odvázat. „Já jsem se v některých momentech vyhecoval a když jsem se na to zpětně díval, tak jsem nevěřil, že to jsem já. Popravdě, po čase mě to fakt začalo bavit,“ směje se.

Sto lidí, sto chutí

Ve Snídani Sabina, Zbyněk, Hanka a Jakub promluvili i o tom, jaké reakce od fanoušků dostávali v průběhu vysílání Love Islandu. „Já osobně jsem se na komentáře nedíval, ale kamarádi, co mi spravovali sociální sítě, říkali, že některé komentáře nebyly úplně hezké,“ říká Zbyněk a dodává, že dnes už naopak čte veskrze pozitivní komentáře.

FOTO:  TV Nova

Jakub už nechce být ajťák

Jaké mají srdíčka plány do budoucna? Jakub má poměrně jasno. Rád by vyšel ze stereotypu. Vždyť to byl nakonec taky jeden z hlavních důvodů, proč neváhal poslat přihlášku na casting. „Pracuju desátým rokem v IT a Love Island mi přišel jako možnost, která mi otevře dveře někam úplně jinam,“ dodává.

FOTO:  TV Nova

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Zajímá vás, jak vítězové Kryštof a Denisa prožili líbánky a jak se ostatním srdíčkům daří po návratu do reality? Sledujte už teď na Voyo show Love Island After. 

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady