Naty a Štefan opouští Love Island: Co vzkazují svobodným maminkám?

Druhá řada show Love Island odstartovala na Voyo! Něco končí, ale možná něco nového a ještě krásnějšího začíná. Brány Love Islandu se pro Naty a Štefana nadobro uzavřely. O jejich vypadnutí rozhodli diváci hlasováním v aplikaci. Oba se ale loučí s úsměvem na rtech. Kromě toho, že ve vile navázali...

Druhá řada show Love Island odstartovala na Voyo! Něco končí, ale možná něco nového a ještě krásnějšího začíná. Brány Love Islandu se pro Naty a Štefana nadobro uzavřely. O jejich vypadnutí rozhodli diváci hlasováním v aplikaci. Oba se ale loučí s úsměvem na rtech. Kromě toho, že ve vile navázali nová přátelství, měli především možnost poznat sebe navzájem. Je na první pohled jasné, že ve vile na Kanárských ostrovech to nekončí a tenhle pár zkusí na lásce pracovat i v reálném životě. Kdy mezi nimi poprvé přeskočila jiskra a jak vzpomíná Štefan na situaci, kdy mu Naty prozradila, že má doma čtyřletého syna? Dozvíte se v další epizodě zákulisní show Beach Hut.

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 3. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady