• TV Nova
  • Skvělá zpráva pro fanoušky Toma Cruise: Vydává se na další nemožné mise. Něco je ale jinak...

Skvělá zpráva pro fanoušky Toma Cruise: Vydává se na další nemožné mise. Něco je ale jinak...

Skvělá zpráva pro fanoušky Toma Cruise: Vydává se na další nemožné mise. Něco je ale jinak...
Zdroj: oficiální zdroj

Poslední díl Mission Impossible Toma Cruise vydělal v kinech nejvíc z celé série, nemluvě o fantastických ohlasech od diváků a kritiků. Protože šlo už o druhé úspěšné vedení jednoho režiséra v rámci Mission: Impossible, není se co divit, že si ho studio hodlá ponechat. Diváky ale čeká v rámci vývoje série zásadní změna...

Šestý díl Mission: Impossible s podtitulem Fallout si přišel celosvětově na 791 milionů dolarů. To je zatraceně vysoké číslo, které naznačuje, že by jednou mohla v kasičce agenta Ethana Hunta klidně cinknout i miliarda. A šanci k tomu dostane hned dvakrát. Studio Paramount Pictures si povolalo McQuarriea zpátky na plac s tím, že natočí další dva díly, přičemž budou sedmička a osmička natáčeny souběžně.

FOTO:  oficiální zdroj


A přitom si fanoušci lámali hlavu, jestli špionážní sága konkurující bondovkám končí. Nekončí, právě naopak. Série je v největším rozkvětu. A třeba jednou trhne i svého bohatšího konkurenta. Připomeňte si všechny nemožné mise Ethana Hunta:Vzhledem k tomu, jak si McQuarrie skvěle poradil s Národem grázlů i Falloutem, netřeba se o výsledek obávat. S Huntem si evidentně rozumí a vždy nabídne za pomoci neohroženého Cruise nějaký ten památný moment. Zajímavé na tomhle rychlém vývoji je spíše to, že si Cruise podobnou akční roli zopakuje tolikrát. To se zas tak často nepodaří (Konkurují jenom marvelovky, série Rychle a zběsile a - pokud se to brát jako akční role, tak i Rocky). Cruise tím chce nejspíš ušetřit čas. Není nejmladší a podobně jako Jackie Chan se nemůže do akce bez kaskadéra vrhat donekonečna.

FOTO:  oficiální zdroj


Sedmý díl vstoupí do kin v létě 2021, osmičky se nenamlsaní diváci dočkají o rok později! 

Maci
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady