Tom Cruise alias Ethan Hunt neuvěřitelně zmužněl

Tom Cruise alias Ethan Hunt neuvěřitelně zmužněl
Zdroj: Oficiální zdroj

Americký herec Tom Cruise se do povědomí diváků zapsal hned z několika důvodů. Pokud pomineme sňatky s Nicole Kidman a Katie Holmes, sympatie ke scientologické církvi, tak jsou to jistě jeho herecké role. Tou nejznámější jistě je tajný agent Ethan Hunt. Poprvé tuto roli Tom Cruise ztvárnil už před 16 lety. Poslední díl s názvem Mission: Impossible – Ghost protokol nabídne v sobotu TV Nova po Televizních novinách od 20:20.

Za těch dlouhých 16 let se Tom Cruise hodně změnil. První díl Mission Impossible spatřil světlo světa v roce 1996 a částečně se natáčel i v Praze. To samé platí i o posledním dílu s podtitulem Ghost Protocol, ale Praha tentokrát není Prahou, nýbrž Moskvou. Pozornému divákovi tak jistě neunikne, že Tom Cruise si to kráčí po nádvoří pražského hradu a své kaskadérské triky a svalnaté tělo vystavuje v Pštrossově ulici v Praze.

FOTO:  Oficiální zdroj


V posledním díle Misson Impossible najdeme i českou stopu v podobě herce Pavla Kříže. Ten si ve filmu zahrál pouhé 4 minuty a údajně za ně inkasoval 10 tisíc korun. Scéna, kde Kříž hraje agenta, se točila na hlavním nádraží v Praze, které se ve filmu tváří jako nádraží v Budapešti. Proč se Kříž na plátně objeví po tak malý čas, mohou diváci zjistit po sobotních Televizních novinách od 20:20.

FOTO:  Oficiální zdroj


Na co se můžete těšit v Mission Imposible: Ghost protokol ?

Elitní agent Ethan Hunt (Tom Cruise) a jeho kolegové IMF byli suspendován a obviněn z teroristického útoku na Kreml. Ethan postupně rozplétá pavučinu lží obrovského spiknutí, pokouší se očistit dobré jméno jeho agentury a najít skutečného pachatele. Bez informací a prostředků je nucen spolupracovat s týmem kolegů, kteří jsou na útěku a jejichž pohnutky k operaci mu nejsou úplně jasné.

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady