Návrat dcery, dětské přání i rodinná pohoda. Jak budou trávit Vánoce oblíbení hrdinové seriálu Ulice?

Vánoce jsou doslova za rohem, a proto jsme si posvítili na to, jak budou trávit Štědrý den vaši oblíbení hrdinové ze seriálu Ulice. Kdo bude slavit s rodinou? A kdo si naopak užije 24. prosinec jen ve dvou?

Seriál Ulice si pro všechny své fanoušky připravil dárek v podobě speciálního štědrovečerního dílu. Diváky zavede na Šumavu, do starobylého městečka Kašperské Hory, odkud pochází Milošova rodina. U jednoho stolu se tak sejdou rodiče Miloše, Eva, malý Milošek, Ema a také Anička. A jak Vánoce oslaví například Blanka, Gábina či Lumír?

Dětské přání
Vojta Mareček si letos od Ježíška přál jediné – aby se jeho rodiče alespoň na chvíli nehádali... Takové přání logicky zasáhne každého rodiče, takže i Karla s Márou se letos pokusí dětem doma vytvořit tu nejkouzelnější vánoční atmosféru. A u toho by určitě neměla chybět ani Věrka s Lubošem.

Cestovatelské Vánoce
Magda s Prokopem budou na Vánoce spolu. Částečně ve Voticích a částečně v Jizerkách, místy i s tatínkem Prokopa.

Rodinná pohoda
Lumír si přál slavit Vánoce s rodinou i s Kateřinou, což bylo samo o sobě velmi odvážné přání. Problém za něj nakonec vyřešila Kateřina, která je stráví s dcerou Martinou v zahraničí...Lumírovy Vánoce tedy budou nakonec v kruhu rodinném. Snad se s Lexíkem vydají za Kateřinou alespoň na Silvestra!

Návrat dcery
Anežka se na Vánoce vrací z Drážďan, takže rodina Klímových bude kompletní. K štědrovečerní tabuli s nimi navíc usedne ještě jeden host, který by jinak svátky oslavil pravděpodobně sám…

Vánoce ve třech
Gábina tráví Vánoce společně s Šímou a Hermanem. Den na to odjíždí Šíma oslavit Vánoce k tátovi Hynkovi. Po jeho návratu vyrazí společně s mámou a Jirkou na hory.

Štědrý den na statku
Blanka s Evženem a dětmi oslaví Štědrý večer na statku a 25. prosince pojedou Kristýna a Adam k tátovi. Ten je doma sám s Vandou a Jolana oslaví Štědrý den jen s Marií.

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte vánoční díl Ulice 24. prosince v 18 hodin na Nově. A pokud jste netrpěliví, můžete si ho pustit již nyní na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady