Karolína Lipowská

Karolína Lipowská

Česká herečka se věnuje aktivně moderní gymnastice a tanci. Debutovala v roli Anetky po boku Anny Geislerové v celovečerním filmu Polednice. Nyní jí diváci můžou vidět v seriálu Ulice.

Sociální sítě
Narození
2. květen 2005 (18 let)
V čem účinkuje

Související videa

Koho hraje a kde účinkuje

Anežka Klímová

Spolu s rodiči Ivou a Vítkem a mladším bratrem Michalem se v roce 2020 přistěhovala do Ulice, kde už žila její starší sestra Bára. Je zapálená ekoložka, její zásluhou zvítězil školní tým v roce 2022 v celorepublikové ekoolympiádě. Kamarádí s bývalými spolužačkami z gymnázia Žofkou Duškovou a Svatkou Novotnou, i když to v minulosti mezi nimi párkrát docela zaskřípalo. Svatka začala chodit se spolužákem Štefanem, o kterého měla velký zájem i ona sama. Kvůli Žofčiným drbům, že se vyspala na školním lyžařském výcviku se spolužákem Čendou, pak měla problémy doma i ve škole. Nakonec se vše urovnalo, holky se udobřily. Společně pak lítaly v průšvihu kvůli experimentu s marihuanou, což nejvíce odnesla právě ona se Žofkou. Škola jí přesto dala zelenou a vyslala ji na několikatýdenní stáž do Švýcarska, kde dostala nabídku stipendijního studia v Drážďanech. Anežka rodiče nakonec přesvědčila, aby ji do zahraničí pustili. Po prvním půlroce si studium v Německu ještě prodloužila.

Karolína Lipowská
Ze začátku to bylo trošku těžší, protože to byla obrovská změna. Teď už si to začínám užívat, usadila jsem se a začíná to být hezký.

Související články

Karolína Lipowská na VOYO

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady