Jak se bez ní Policie Modrava obejde? Režisér prozradil proč seriál opouští důležitá postava!

Jak se bez ní Policie Modrava obejde? Režisér prozradil proč seriál opouští důležitá postava!
Zdroj: TV Nova

Michal Holán, představitel policisty Jáji v seriálu Policie Modrava, každou chvíli očekává svého prvního potomka. Toho mu porodí jeho dlouholetá přítelkyně Annamária Macichová, která se na seriálu rovněž podílela – coby asistentka režiséra Jaroslava Soukupa. Jak to ovlivní vývoj seriálu? Nejen na to nám Jaroslav Soukup odpověděl!

Policie Modrava


Michal Holán, představitel policisty Jáji v seriálu Policie Modrava, každou chvíli očekává svého prvního potomka. Toho mu porodí jeho dlouholetá přítelkyně Annamária Macichová, která se na seriálu rovněž podílela – coby asistentka režiséra Jaroslava Soukupa. Představitel Jáji, je jistě velmi napjatý, Annamária Macichová má dnes termín porodu!Jak to ovlivní vývoj seriálu? Nejen na to nám Jaroslav Soukup odpověděl!

FOTO:  Nova.cz


Režisér seriálu Jaroslav Soukup prozradil, jestli se jeho asistentka opět zúčastní natáčení třetí řady, a co by chtěl nastávajícím rodičům vzkázat.

FOTO:  TV Nova
 

Michal Holán se svojí dlouholetou přítelkyní a zároveň vaší asistentkou, Annamárií Macichovou, očekávají v nejbližší době příchod svého prvního potomka. Jak se na to díváte vy? Je vám líto, že o svoji asistentku přijdete?
Je mi to moc líto. Na celé druhé řadě mi dělala osobní asistentku a byla výborná! Annamária je příjemná a ohromně spolehlivá bytost. Člověk během natáčení potřebuje takovouhle podporu, jakou Annamária bezpochyby je. Samozřejmě je jasné, že se natáčení třetí řady seriálu, které pojede zhruba v polovině příštího roku, účastnit nebude. To ovšem teď vůbec není podstatné. Hlavní je, aby se jim narodilo zdravé dítě a byli všichni tři spokojení a šťastní. Vždyť se také jedná o takové dítě seriálu Policie Modrava!


Michal Holán v seriálu představuje policistu Jáju. Jak se vám s ním pracovalo?
Je to výborný herec, to chci zdůraznit. Myslím, že by bylo radostí každého režiséra pracovat s Michalem. A je to i fajn člověk. Takový smíšek. Vždy přicházel na plac s dobrou náladou a dokázal všechny rozesmát, má vzácnou optimistickou povahu. Málokterý herec je tak uvolněný jako Michal Holán. Já se musím usmívat i teď, když si vzpomenu na pár zážitků s ním.


Co byste mohl prozradit k natáčení třetí řady? Kdy začne natáčení?
Momentálně pracujeme na scénářích k jednotlivým epizodám. Ty by do konce roku měly být hotové a schválené. Pak v lednu by měla začít výroba, casting, výběr lokací a pododobně. Samotné natáčení, pokud všechno vyjde, začne v červnu.


Je něco, co byste chtěl nastávajím rodičům, Michalovi a Annamárii vzkázat?
Přeji jim všechno nejlepší. Aby porod dopadl dobře, nedoprovázely ho žádné komplikace a aby jim miminko dělalo jen a jen radost!


Na třetí řadu seriálu Policie Modrava se můžete těšit v roce 2019.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady