NATÁČENÍ POLICIE MODRAVA: Hektolitry kávy, dlouhé přípravy i strach o život kaskadéra!

Druhá řada divácky oblíbeného seriálu Policie Modrava se blíží do svého finále. Jak jednotlivé díly vznikaly a jak náročná je tvorba akčního kriminálního seriálu? Nejen to se dozvíte v reportáži!

Policie Modrava

V neděli 15. října můžete od 20:15 sledovat závěrečný díl druhé řady populárního seriálu Policie Modrava, který se staví na pozici nejsledovanějšího českého seriálu. Každý díl sledovaly téměř 2 miliony diváků!


Celkově se druhá řada natáčela necelých 5 měsíců. Stejný čas zabraly i samotné přípravy před natáčením a před kamerou se dohromady objevilo 194 herců. Práce na seriálu nebyla ovšem tak jednoduchá, jak si mnozí mohou myslet. Točilo se ve dne i v noci a hlavně zúčastněným kolikrát tuhla krev v žilách!

Galerie

Kaskadér Luděk Jelen se v reportáži rozpovídal o natáčecím dni, který byl podle něj absolutně nejnáročnější – natáčení scény autonehody. Proč měl kaskadér strach o svůj život? Dozvíte se v reportáži!I přes obtížnost natáčení některých dílů herci neztráceli dobrou náladu. Hektolitry kávy jim úspěšně pomáhaly zahánět únavu a počasí vzniku seriálu většinou také přálo!
FOTO:  TV Nova


Poslední díl druhé řady seriálu Policie Modrava si nenechte ujít 15. října ve 20:15 na Nově! Více o natáčení seriálu se dozvíte v reportáži!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

 
Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady