Proč Soňa Norisová jezdila na natáčení Policie Modrava vždy se synem?

Policie Modrava, seriálový hit TV Nova, se pomalu blíží ke svému velkému finále. Z osmi dílů poslední řady už jich byla odvysílána polovina!

Jak na natáčení vzpomíná Soňa Norisová, představitelka kapitánky Vinické?

Srdcová záležitost

Herci z Policie Modrava jsou jako rodina. Jak si herečka užívala další a další shledání s kolegy i štábem během natáčení Policie Modrava? „Je to srdcová záležitost,“ má v tom jasno. 

Soňa Norisová si přesně pamatuje, kdy začala oblíbenou kriminálku natáčet, hlavně díky svému synovi Michaelovi. „V roce 2008, kdy se natáčel pilotní díl Policie Modrava, mu bylo 2,5 roku. Teď už je mu 15.“ Diváci vždy smutnili, když se série blížila ke konci, protože nebylo jisté, jestli bude další řada. Nejvíce toho ale prý litoval právě malý Michael, vzpomíná Norisová. „Mami, to fakt? To už se tam nikdy nevrátíme?“ Uklidňovala ho prý vždy tím, že mu na Šumavě slíbila alespoň dovolenou.

Po stopách seriálu

„Asi i díky našemu seriálu se Šumava přemnožila turisty,“ říká s omluvným výrazem Norisová, která si uvědomuje, jak těžké to pro místní obyvatele musí být. Složité je to ale i při natáčení, protože je potřeba hlídat, aby se turisté nepletli do záběru.

Policie Modrava je k dispozici s týdenním předstihem na Voyo a každou neděli ve 20.20 na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady