• Pořady
  • Policie Modrava
  • Filip Tomsa a Jaroslav Satoranský o konci seriálu Policie Modrava: Bude pátá řada?

Filip Tomsa a Jaroslav Satoranský o konci seriálu Policie Modrava: Bude pátá řada?

Do Víkendové Snídaně dorazili herci Filip Tomsa a Jaroslav Satoranský z oblíbeného seriálu Policie Modrava. Chtěli by, aby vznikla pátá řada?

Policie Modrava se stala naprostým fenoménem. Ale všechno dobré jednou končí.  A tak by čtvrtá řada oblíbeného seriálu měla být tou úplně poslední. To potvrzuje i režisér Jaroslav Soukup. „Je to absolutně naposledy. To je mé pevné rozhodnutí. Já ten seriál nechci dál zkazit a myslím si, že ve dvou lidech to byla vyčerpávající práce a čtyřicet dílů je dost. Nechci, aby pak lidi při dalších dílech řekli, že už to není ono,“ vysvětlil režisér a spoluscenárista. Co na to Filip Tomsa a Jaroslav Satoranský?

Pátá řada?

K seriálu Policie Modrava neodmyslitelně patří herci Filip Tomsa a Jaroslav Satoranský. Ti v neděli 23. října dorazili do Víkendové Snídaně. Co řekli o možnosti, že by mohla vzniknout pátá řada? „My bychom rádi, ale pan režisér řekl, že je to definitivní konec, že v nejlepším je potřeba přestat. A taky těch mordů na Šumavě bylo dost,“ uvedl Jaroslav Satoranský. „Už tam nikdo nezbývá. My bychom rádi, ale už není koho,“ doplňuje ho se smíchem Filip Tomsa. Celý rozhovor najdete ve videu.

​Velkolepé finále Policie Modrava sledujte v neděli 23. října od 20:20 na Nově. Epizodu najdete už teď na Voyo! 

​Nenechte si ujít také dokument Policie Modrava Jaroslava Soukupa v pondělí 24. října v 10:50 na TV Nova. Celý dokument najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady