Věk je pouze číslo! Jak se (ne)změnili herci z Policie Modrava?

Policie Modrava se na TV Nova vysílá už od roku 2015, kdy měla premiéru první řada. Od té doby uplynulo sedm let, ale na hercích to vůbec není znát. Naopak dokazují, že věk ještě nic neznamená.

V seriálu Policie Modrava vídáme od první řady herečku Soňu Norisovou, která ztvárnila kapitánku Vinickou. Spolu s ní případy vyšetřuje Filip Tomsa, Jaroslava Stránská nebo Jaroslav Satoranský, který hraje majora Koutného. Oblíbená parta se vrátila také ve čtvrté řadě. A podle režiséra Jaroslava Soukupa se jedná o úplně poslední díly Policie Modrava. „Je to absolutně naposledy. To je mé pevné rozhodnutí. Já ten seriál nechci dál zkazit a myslím si, že ve dvou lidech to byla vyčerpávající práce a čtyřicet dílů je dost. Nechci, aby pak lidi při dalších dílech řekli, že už to není ono,“ vysvětlil režisér a spoluscenárista.

V průběhu všech sérií prožívaly postavy vztahové zvraty, vyšetřovaly složité případy a užívaly si krásy, které nabízí Národní park Šumava. A na hercích roky nejsou vůbec znát. Podívejte se na galerii!

Galerie

Premiérový díl Policie Modrava sledujte každou neděli na Nově. O týden dříve ho najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady