Michal Holán z Policie Modrava o sociálních sítích: Co provede, až získá milion sledujících?

Herce Michala Holána vídají diváci TV Nova v seriálu Policie Modrava už od prvního dílu první řady. Představitel poručíka Votavy prozradil detaily ze svého soukromí i sny, které chce proměnit ve skutečnost. A které místo ze seriálu je jeho nejoblíbenější?

Na Šumavě herec strávil díky natáčení seriálu Policie Modrava čtrnáct let. Za tu dobu si oblíbil především Srní, kam rád jezdí.

Manželka a děti

Na místo činu se nedávno Michal Holán vrátil, když slavil s manželkou desetileté výročí. Často je jeho partnerka Anna označovaná za paní Columbovou, jelikož není tolik vidět jako její manžel. Výročí oslavili společně s jejich dvěma dětmi.

Policie Modrava

Poručík Votava baví diváky seriálu Policie Modrava už od začátku. Proslavil také slovo „Jasňačka“, které jeho postava často používá. A stejně jako pro ostatní herce, byl i pro něj seriál nezapomenutelným životním milníkem. „Myslím si, že když teď opravdu skončí, přeji si, aby byla ještě jedna série, ale věřím, že už nikdy takový pohodový štáb a lidi nezažiji,“ dojal se herec.

Dabing

Kromě herectví se Michal Holán věnuje dabingu a v pořadu Život ve hvězdách prozradil, čím ho potěšily jeho děti. „Samy od sebe, když jim byl rok a půl, mě normálně slyšely,“ usmíval se herec. Nyní propůjčil hlas princi Albertovi ze seriálu Viktorie, který najdete na Voyo a od 14. září na Nova Lady. „Myslím si, že je to moc hezky natočené a doporučuji divákům, aby se na to podívali. Stojí to za to,“ prozradil Holán.

Při dabování také zažívá chvíle, kdy se do děje dostane tak, až ho to samotného dojme. „Romantiku miluji. Já to tak prožívám, že se člověk z toho rozbrečí. Nemůžeš mluvit..., ale rozdýcháš to a jedeš dál,“ svěřil se herec.

Sociální sítě

 Na Instagramu má Holán přes 48 tisíc sledujících. Rád baví lidi a chtěl by v tom pokračovat. Dokonce plánuje, že by profil rozjel ve velkém. Má to ale háček. „Přál bych si, aby tam naběhlo třeba milion diváků a pak budu cestovat po světě a dávat videa. To bych si přál,“ smál se Holán. Na profil začal herec také přidávat příspěvky o trénování, kterému se v poslední době věnuje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Michal Holan (@michal.holanos)

Pod dohledem trenéra Jiřího Havla se snaží proměnit v drsňáka. A splnit si další sen. „Když to dám, přál bych si to dělat dlouhodobě, a za rok bych byl namakaný, což by byl můj sen. Kdybych byl namakaný, tak bych chtěl dělat akční scény... musím se trochu přetvořit,“ dodal herec.

Michal Holán
Myslím si, že když teď opravdu seriál skončí, že už nikdy takový pohodový štáb a lidi nezažiji.

Seriál Policie Modrava sledujte každou neděli na Nově a o týden dříve na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady