Koho měli hrát původně? Herci z Pana profesora prozradili, že mohlo být vše jinak!

Do pořadu Na gauči přijali pozvání představitelé studentů ze seriálu Pan profesor – Filip Červenka, Michal Pazderka a Deniz Kayalibay. Co říkají na úspěch Pana profesora? A jak vlastně roli v seriálu získali?

Michal Pazderka hraje v seriálu Pan profesor adoptovaného Romana, kterému tuto skutečnost rodiče 16 let tajili. Filip Červenka hraje muzikanta Tomáše Strádala řečeného Tommy a Deniz Kayalibay do seriálu nastoupil až v devátém díle, protože mu vyhořela škola.

Nelehký casting do seriálu
Všechno ale mohlo být úplně jinak! Michal Pazderka se svěřil, že měl původně hrát jinou roli a postava Romana ho příliš nezaujala: „Roman mi přišel takový nemastný neslaný, ale pak jsem si ho zamiloval.“ Herec navíc dlouho nevěděl, jestli roli skutečně dostal, do poslední chvíle si nebyl jistý, jestli v seriálu bude hrát.

​Zato Deniz Kayalibay moc dobře věděl, že roli nedostal. Smířil se s tím, že na castingu pohořel, a domluvil si jiné závazky. Jednoho dne mu ale zničeho nic přišla zpráva, zda může příští týden začít točit Pana profesora. A on odmítl! Nakonec si to ale naštěstí rozmyslel, ráno podepsal smlouvu a za půl hodiny už točil. Nejjednodušší to měl Filip Červenka, který přišel na casting na roli, kterou nyní skutečně hraje, a tu také hned dostal.

Neskutečný úspěch
Všichni tři kluci se shodli, že je skvělé, že seriál v televizi sledují mladí lidé, kteří jsou zvyklí v současné době spíše sedět u internetu. „Lidem se to líbí a jsou spokojení a to si myslím, že je hlavní,“ má jasno Michal Pazderka. Deniz Kayalibay se přidal: „Bylo hezké, že to skutečně sledovali lidé v našem věku.“

Herci toho ale prozradili mnohem více. Podívejte se na rozhovor! A seriál Pan profesor sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově nebo o týden dříve na Voyo.

Pokud se o hercích ze seriálu chcete dozvědět více, sledujte Přestávku s Profesorem, bonusové rozhovory na nova.cz:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady