Herci z Pana profesora otevřeně: K jakým chybám se přiznali?

Druhá epizoda Pana profesora řešila téma vyvíjení tlaku na studium i dyslexii. Vyzpovídali jsme proto představitele studentů z Markovy třídy. Prozradili, kdo patřil mezi třídní hvězdy i kdo zažíval těžké chvíle.

Postava Elišky, kterou ztvárnila herečka Barbora Hořčičková, patří mezi premiantky Markovy třídy. Nebylo ale z její hlavy, aby se stále tolik učila a měla jen samé jedničky. Tlačila na ni především její rodina. A jak to měli herci ve skutečnosti?

Nedostatky

Na kobereček jsme si pozvali představitele oblíbených studentů ze seriálu Pan profesor. Adam Langer, Simona Lewandowská, Antonio Šoposki i Filip Červenka na sebe prozradili informace, o kterých fanoušci netušili. „Lenost, ta mě provází už pár let. A vlastně také přehnaný flegmatismus, což neznamená, že mě nic nezajímá, ale občas je mi hodně věcí jedno a občas je to problém," svěřil se Červenka.

​Dokonalý prý není ani Adam Langer, kterého diváci vídali také jako Ričiho v seriálu Ulice. „Kdybyste mi dali týden, tak nevyjmenuji všechny svoje nedostatky. Ale myslím si, že jsem nešikovný, že často bývám nervózní a zbytečně nad věcmi přemýšlím. A také mi nejdou moc sporty," prozradil herec.

Šprti, nebo třídní hvězdy?

Kromě nedostatků herci prozradili, jaké předměty jim na škole nešli. A kdo si užíval třídní slávu? „Různě se to přelévalo. Na prvním stupni mě trochu šikanovali a na druhém stupni to už bylo takové, že jsme byli dobrá parta, ale přirozeně jsem asi byla spíš vůdčí typ v kolektivu," řekla Lewandowská.

​Druhou řadu Pana profesora sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. A o týden dříve na Voyo.

Informace o soukromí herců najdete na nova.cz v pořadu Přestávka s Profesorem.

Sdílet
  • #Simona Lewandowská
  • #Adam Langer
  • #Antonio Šoposki
  • #Filip Červenka
  • #Pan profesor

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady