Naty se vrátila na Slovensko, Štefan do Prahy. Co bude s jejich vztahem?

Naty se z pohádkového Love Islandu vrátila zpět do reality všedních dní. Jak se jí nyní daří a pokračuje v randění se Štefanem i po opuštění vily? To prozradila ve studiu Hideaway.

Prosluněné Kanárské ostrovy opustili společně. A pak se jejich cesty rozdělily. Naty se vrátila k čtyřletému synkovi a práci do Bratislavy, Štefan zase do Prahy. Funguje jim to i na dálku, nebo s koncem Love Islandu pro ně skončilo i vzájemné poznávání?

„Jsme stále v kontaktu, netlačíme na pilu. Potřebovali jsme se aklimatizovat zpět do reality, ale jsme v denním kontaktu,“ prozradila Naty s dovětkem, že oba nechávají věci přirozeně plynout (tak jako ve vile).

FOTO:  TV Nova

Společné bydlení

Nyní potřebuje dohnat resty v práci a chce se plnohodnotně věnovat synovi. Společné bydlení se Štefanem, kterému se začalo ve vile přezdívat Fabio, sice není na pořadu dne, ale do budoucnosti tuhle variantu nevylučuje. „Když dva lidi chtějí, cestu si najdou,“ míní Naty.

​​Je Tina intrikánka?

Ve vile navázala přátelství s Tinou, která od diváků sklízí kritiku za to, že jsou s Jacobem nudným párem, který se nikam neposouvá a jejich konverzace se běžně točí kolem ostatních párů, které rozebírají. Jaká je ve skutečnosti Tina podle Naty?

„Může to z televize působit, že je intrikánka, ale je to velmi rozumná zlatá holka. Hodí se mi k sobě a doplňují se, chtěla bych je vidět ve finále,“ říká.

FOTO:  TV Nova

Rodičovství není překážkou

Naty se ve vile Štefanovi otevřela. Na důkaz toho, jak moc mu důvěřuje, se mu jako jedinému svěřila, že na ni doma čeká čtyřletá ratolest. Štefan informaci přijal nad očekávání dobře, což pro Naty není žádným překvapením. To, že je maminkou, neodradilo žádného z bývalých nápadníků, právě naopak.

„Pro muže to bylo atraktivní, že se umím postarat nejen o sebe, ale i o dítě. Nikdy jsem se nesetkala se negativitou, spíš obdivem,“ dodává Naty.

Co si krásná blondýnka myslí o vztahu Hanky a Kuby a jak hodnotí svoje působení ve vile po zhlédnutí starších epizod? Dozvíte se ve videu.

FOTO:  TV Markíza

​Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Související články

Naty
Naty

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady