Fabio se červená: Jeho sestra na něj vytáhla pikantní historku z dětství!

Zajímá vás, jaký byl pro soutěžící z reality show Love Island návrat do reality nebo jak vypadá jejich rodina a kamarádi? V show Love Island After vás srdíčka nechají ještě víc nahlédnout do svého soukromí.

První epizoda Love Island After patřila Naty, která se pochlubila synkem a nejlepší kamarádkou. Ve druhé epizodě ukázal své nejbližší Štefan alias Fabio.

​Ihned po návratu do Prahy chtěl Štefan vidět své nejbližší. Ze všeho nejvíc Štefanovi na Kanárech chyběla maminka, která žije na Slovensku.

FOTO:  TV Nova

Bohužel se nemohli setkat osobně, ale díky moderním technologiím se přivítali alespoň přes videohovor, ze kterého bylo zřejmé, po kom Štefan zdědil smysl pro humor.

Štefan a Štefania

​Poté přišel na řadu další člen rodiny. Štefan divákům představil svou krásnou sestru, kterou vzal na večeři do restaurace s romantickým výhledem na Prahu. Co říká Štefania na svého bratra a Naty, kterou si ve vile vybral? „Respektuju Štefanův výběr, když si vybral Naty, mně se na začátku líbila i Sára. Říkala jsem si, že typově by se k sobě velmi hodili,“ míní Štefania.

FOTO:  TV Nova

​Je zřejmé, že se Štefanem a Štefanií nuda rozhodně nehrozí. Štefania se dokonce na kameru podělila o jednu vtipnou historku z dětství: „Když jsme byli malí, tak jsme spali v jednom pokoji. Štefan dost často mluví ze spaní. Jednou jsem se strašně vystrašila, protože ležel, ve spánku vstal a řekl: Och, to jsou fajnová prsa,“ rozesmála se Štefania, která příběh pro lepší představu doplnila názorně gesty.

​​Dalšími speciálními hosty druhé epizody byly například ostrovanky Sára a Lia, kterým Fabio předvedl své kuchařské dovednosti. Do svého dílu si pozval taky bombshella Radka, se kterým zamířil do kovárny, aby si společně vyzkoušeli jedno z nejstarších tradičních řemesel. Co kluci v kovárně vytvořili a jak obstál Fabio v roli kuchaře, se dozvíte už nyní na Voyo v show Love Island After.

FOTO:  TV Nova

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Na Voyo najdete i novou řadu Love Island Austrálie.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island After

Články k pořadu Love Island After

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady