Štefan po vypadnutí z Love Islandu: Překvapilo mě, že má Naty dítě, ale je to krásné

Naty a Štefan jsou prvním párem, který opustil Love Island společně. V show Beach Hut prozradili, že to nečekali.

Naty se na začátku spárovala s Davidem a Štefan, který si vysloužil přezdívku Fabio, zase s Denisou. V závěru prvního dne ale bylo všem jasné, že tyhle páry před sebou nemají velkou budoucnost. Stačil jediný večer, kdy proběhla takzvaná Hawaii party, a jiskra přeskočila mezi Naty a Štefanem. Od té chvíle bylo jasno, že tyhle hrdličky jen tak něco nerozdělí. Bohužel si ostrova lásky neužili příliš dlouho. Diváci hlasovali o nejsympatičtější pár a ten, který dostal nejméně hlasů, musel z kola ven.​ „Když si na člověka zvyknete a bavíte se i o tom, co bude dál, tak to pak není jednoduché,“ okomentovala Naty společný odchod, který doprovázely emoce.

Byli jsme reální

Naty a Štefan tvrdí, že kdyby nebylo hlasování, měli by šanci udržet se ve vile dlouho, protože nic nepředstírali.  „Snažili jsme se být sami sebou, být ti reální, říct si upřímně, jak se věcí mají a jaké máme životní hodnoty,“ prozradili dále pro nova.cz v show Beach Hut.

FOTO:  TV Nova

​Překvapení ve vile

Naty se dokonce v jeden moment Štefanovi otevřela a prozradila mu, že je maminkou čtyřletého chlapečka. „Trošku mě to překvapilo, nebudu říkat, že ne, ale myslím si, že je to krásné. Žádné výhrady jsem k tomu neměl. Bylo to na mě rychlé, v podstatě ještě neznám ani Naty, myslel jsem, že se první poznáme my dva a potom se to začne řešit, ale je to v pohodě,“ říká Štefan, pro kterého není ratolest překážkou a na vztahu s Naty chce pracovat nadále.

​Plnit si sny

Zpětně Naty přiznává, že tím nejtěžším bylo právě opustit syna, ale je ráda, že díky Love Islandu možná našla spřízněnou duši. „Chci vzkázat svobodným maminkám, že to nemají nikdy vzdát a mají si jít za svými sny. Proč by si svobodná matka nemohla budovat kariéru, plnit si sny a najít si svojí životní lásku?,“ dodává.​

Dění můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Související videa

Naty
Naty

Související videa

Štefan
Štefan

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady