• Pořady
  • Co ste hasiči
  • Hlavní konflikt druhé řady Co ste hasiči: Za hasičárnou se objeví pramen léčivé vody!

Hlavní konflikt druhé řady Co ste hasiči: Za hasičárnou se objeví pramen léčivé vody!

Sdružení dobrovolných hasičů z malé obce Horní, v jehož čele stojí svérázný velitel Petr (Petr Rychlý), se vrací v plné sestavě, včetně Mirka (Marek Holý), Edy (Radim Kalvoda), Láďy (Jaromír Nosek) a pohledné veterinářky Lenky (Jana Bernášková). I ve druhé řadě budou společně čelit sebevědomému starostovi Vladimírovi (Václav Kopta), jehož velkou zálibou je znepříjemňovat hasičské partě život...

V druhé řadě Co ste hasiči začne lítý boj o bytí či nebytí staré hasičské zbrojnice. 

Velký střet

„Máme celou řadu střetů a spouštěčem je objev pramene léčivé vody za hasičárnou. Starosta by nejraději pramen využil k tomu, aby vesnici proslavil a udělal z ní třeba lázně, což by ale znamenalo zbourat hasičárnu – a to Petr odmítá dopustit. On je totiž vždy na straně tradic. To je základ pro jejich konflikt, který je ale samozřejmě pojatý zábavnou formou,“ prozradil pro nova.cz představitel svérázného velitele Petr Rychlý.

Vysmáté léto na Nově
Vysmáté léto na Nově  |  FOTO:  TV Nova

Akce i vztahová linka

Boj o hasičárnu bude sice ústřední dějovou linkou nové řady, ale na jejím pozadí se odehrají i další osudy. Například starosta, snažící se obnovit krachující vztah se svou ženou Bárou, nastoupí na párovou terapii, která jim přinese celou řadu velmi netradičních zážitků, nebo Petr, který opustil svou ženu Marii kvůli krásné Lence, zase bude muset řešit tikající biologické hodiny.

Co ste hasiči druhá řada
Co ste hasiči druhá řada  |  FOTO:  TV Nova

​„Já tentokrát tolik nezachraňuji, věnuji se totiž více osobní a také i veterinární lince, ale ostatní hasiči budou v akci často. Natáčeli například zásah na jezu, přičemž v době natáčení zrovna hodně pršelo a řeka byla rozvodněná. Vše tak probíhalo mnohem dramatičtěji, než scénář i štáb předpokládal,“ řekla pro nova.cz představitelka hasičky Lenky Jana Bernášková a naznačila tak, že se diváci mohou kromě humoru těšit i na pořádný adrenalin.

Co ste hasiči
Co ste hasiči  |  FOTO:  TV Nova

​Zcela novou dvojici protivníků v právu vytvoří Jára a čerstvá posila obecní policie v podání Filipa Kaňkovského. No a Nina s Martinem by se rádi těšili na miminko, ale jejich rozhádaní otcové jim nedají vůbec žádnou šanci...

Vedlejší plamenné postavy

Spolu se seriálovými hasiči se vrátí také další oblíbení obyvatelé vesnice. Například nešikovný soudce Jára (Martin Pechlát), jeho žena Bětka (Ivana Uhlířová), Vladimírova manželka Bára (Lucie Benešová) a jejich dcera Nina (Sabina Rojková), Petrova manželka Marie (Nela Boudová) a také jejich syn Martin (Radek Melša).

​​Chybět nebudou ani dědci Venca (Pavel Nový) a Hynek (Vlastimil Zavřel). Nově se však v seriálu objeví další oblíbení čeští herci, třeba Miroslav Vladyka, Leoš Noha nebo Roman Zach. 

Co ste hasiči druhá řada
Co ste hasiči druhá řada  |  FOTO:  TV Nova

Novou řadu Co ste hasiči můžete očekávat už brzy. Starší díly si už nyní můžete připomenout také na Voyo.

Galerie

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Co ste hasiči

Články k pořadu Co ste hasiči

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady