Petr Rychlý

Petr Rychlý

Jeho gynekolog Čestmír Mázl v Ordinaci v růžové zahradě 2 je jednou ze dvou postav, které se objevily již v prvním díle legendárního seriálu z kamenické nemocnice. Kromě toho se na obrazovkách Novy pravidelně objevuje jako moderátor pořadu pro domácí kutily Rady ptáka Loskutáka. Soutěžil v první a osmé řadě show Tvoje tvář má známý hlas a zahrál si v seriálu Co ste hasiči. V kinech se naposledy představil v jedné z hlavních rolí komedie Ženská pomsta. Divadlu se momentálně věnuje na volné noze, například jako prezident ve hře S pravdou ven, uváděné v pražském Divadle Kalich. Znají ho i fanoušci počítačových her - v roce 2002 nadaboval postavu Paulieho v českých hrách Mafia a Mafia: Definitive Edition, aktuální je jeho dabing hry Polda 7.

Sociální sítě
Narození
9. srpen 1965 (58 let)
V čem účinkuje

Související videa

Koho hraje a kde účinkuje

Petr Pospíšil

Velitel hasičů

MUDr. Čestmír Mázl

Čestmír Mázl je primářem v kamenické nemocnici od samého začátku seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jeho nynější osudová láska a manželka je Alena. S tou ale prožívá těžké období, protože kvůli její milostné aférce se ocitne neprávem ve vězení za pokus o vraždu. Naštěstí vše ale dobře dopadne a Čestmír se opět shledává se svou početnou rodinou doma.

Petr Rychlý
Máme celou řadu střetů a spouštěčem je objev pramene léčivé vody za hasičárnou. Starosta by nejraději pramen využil k tomu, aby vesnici proslavil a udělal z ní třeba lázně, což by ale znamenalo zbourat hasičárnu. A to Petr odmítá dopustit.

Související články

Petr Rychlý na VOYO

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady