Petr napálí starostu. Falešný investor se vymkne kontrole

V pátek 15. září večer můžete na TV Nova sledovat druhý díl nové řady oblíbeného komediálního seriálu Co ste hasiči s názvem Investor. O čem bude?

Vladimír neopouští svůj plán zbourat starou hasičárnu, ale aby udržel klid v obci, a vlastně i v rodině, potřebuje zároveň postavit nejen nový pitný pavilon, ale také novou zbrojnici. Musí proto vyřídit celou řadu povolení, ale zejména sehnat peníze. Moc by se mu tedy hodil nějaký movitý investor, který by mu s financemi pomohl. Hasiči se mu tedy rozhodnou jednoho takového dodat.

Suverén Igor (Leoš Noha) se jim sice trochu vymkne z kontroly, ale svůj herecký úkol v podstatě splní. Přesvědčí totiž starostu, že si ukousl příliš velké sousto a že by měl nový pitný pavilon i bourání hasičárny raději pustit z hlavy. Kdo ví, jak dlouho se ale hasiči budou moci radovat z pozitivního vývoje událostí…

Policista pokračuje ve svém boji

Problémy s povoleními ovšem řeší i Jára, který by rád provedl drobné stavební úpravy na své zahradě, narazil ale na zdatného protihráče. Policista Vilém ho má v merku a jasně mu dává najevo, že Járovi neodpustí sebemenší překročení stavebních předpisů.

První vztahové problémy u Petra a Lenky?

​Petr začíná pociťovat věkový rozdíl mezi sebou a Lenkou. Také navíc polehoučku vyplouvají na povrch jejich rozdílné životní priority. Petr je přece jen svým způsobem konzervativní, což ví nejlépe jeho stále ještě manželka Marie (Nela Boudová), která v jejich starém domě ubytovala Ninu a Martina a také si v něm zařídila malou vinotéku. 

Změnu u Marie herečka Nela Boudová vítá

„Marii na konci první řady opustil manžel Petr. Ale pro ni to byl impuls, aby se dala do latě, což je samozřejmě řečeno v nadsázce. Ale je to v podstatě to, co se stane ženám, když je opustí muž. Buď je to úplně zničí, nebo naopak začnou hubnout, začnou se o sebe starat, studovat další školu a podobně. A to se mi na mé roli líbí, že Marie už není taková puťka. Vytvořila si malou vinárničku, kde se všichni scházejí, žije aktivně. A právě tenhle její přerod mě těší,“ popisuje svou postavu Nela Boudová.  

Další díl seriálu Co ste hasiči sledujte v pátek 15. září od 20:20 hodin na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Co ste hasiči

Články k pořadu Co ste hasiči

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady