• Pořady
  • Co ste hasiči
  • Nová postava v Co ste hasiči! Který herec přijde do vesnice dohlížet na pořádek?

Nová postava v Co ste hasiči! Který herec přijde do vesnice dohlížet na pořádek?

Už v pátek, 1. září, se na obrazovky TV Nova vrací oblíbený komediální seriál Co ste hasiči obsazený českou hereckou špičkou. Sdružení dobrovolných hasičů z malé obce Horní, v jehož čele stojí svérázný velitel Petr (Petr Rychlý), se tak opět představí v plné sestavě, včetně Mirka (Marek Holý), Edy (Radim Kalvoda), Ládi (Jaromír Nosek) a pohledné veterinářky Lenky (Jana Bernášková). I ve druhé řadě budou společně čelit sebevědomému starostovi Vladimírovi (Václav Kopta), jehož velkou zálibou je znepříjemňovat hasičské partě život. Tentokrát se spustí lítý boj o bytí či nebytí staré hasičské zbrojnice.

Nové postavy v Co ste hasiči

Boj o hasičárnu bude sice ústřední dějovou linkou nové řady, ale na jejím pozadí se budou odehrávat i další osudy. Například starosta se bude snažit obnovit skomírající vztah se svou ženou Bárou a společně nastoupí na párovou terapii, která jim přinese celou řadu velmi netradičních zážitků. Petr, který opustil svou ženu Marii kvůli krásné Lence, zase bude muset řešit tikající biologické hodiny. Zcela novou dvojici protivníků v právu vytvoří soudce Jára a čerstvá posila obecní policie v podání Filipa Kaňkovského. Nina s Martinem by se rádi těšili na miminko, ale jejich rozhádaní otcové jim nedávají mnoho šancí.

EPI 1 - Anenský pramen
EPI 1 - Anenský pramen  |  FOTO:  TV Nova

Rekord ve sledovanosti

„Podzim na Nově je nabitý novinkami, ale i premiérovými řadami úspěšných a divácky oblíbených seriálů,“ říká programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská a pokračuje: „První řada ‚Hasičů‘ lámala rekordy sledovanosti a my věříme, že také nové díly plné humoru a výrazných postav v podání české herecké špičky divákům rozjasní páteční večery.“

 Kdo další se v seriálu Co ste hasiči objeví?

Spolu se seriálovými hasiči se vrátí také další oblíbení obyvatelé vesnice. Například nešikovný soudce Jára (Martin Pechlát), jeho žena Bětka (Ivana Uhlířová), Vladimírova manželka Bára (Lucie Benešová) a jejich dcera Nina (Sabina Rojková), Petrova manželka Marie (Nela Boudová) a také jejich syn Martin. Chybět nebudou ani dědci Venca (Pavel Nový) a Hynek (Vlastimil Zavřel). Nově se však v seriálu objeví další oblíbení čeští herci, třeba Miroslav Vladyka, Leoš Noha nebo Roman Zach.   

Galerie

První díl druhé série sledujte v pátek 1. září od 20:20 hodin na Nově. Nebo už teď na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Co ste hasiči

Články k pořadu Co ste hasiči

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady