Proměna Miroslava Vladyky: Ze zoufalce z Jedné rodiny terapeutem u Hasičů

Miroslav Vladyka komedie zkrátka umí. Proto jistě diváky potěší, že všemi milovaný Vágy z Jedné rodiny zamíří i do dalšího seriálu. Už v pátek ho totiž uvidí ve vesničce Horní, kde se zaplete do děje z hasičského prostředí.

V Jedné rodině neví, jak na ženy, v Co ste hasiči bude vést párovou terapii. Dost protichůdné role, že? S tím si ale Miroslav Vladyka jako správný profesionál poradí.

Tentokrát se bude ve vztahových patáliích utápět Václav Kopta coby starosta z Horní. A právě Vladyka se bude snažit jako správný terapeut jeho komunikaci s partnerkou komunikaci pomoci. Možná by si mohl pár rad nechat i pro Vágyho. Ten si totiž evidentně s Aničkou v Jedné rodině neví rady.

Podaří se Vágymu sbalit Aničku?

Anička, Vágyho platonická láska. Několik let se neviděli, i přesto o ní má neustále přehled. Nemůže na ni totiž přestat myslet a pro jistotu si sem tam zkontroluje, jak se má, kde bydlí a co dělá. Její sociální sítě má totiž zmáknuté. Teď se mu ale konečně poštěstí a setká se s ní. Jenže jeho komunikace se ženami by se dala hodnotit spíše jako žalostná. Obzvláště, když mu na jeho tajné lásce tolik záleží.  

V seriálu Co ste hasiči se bude Vladyka starat o trable jiných

Starosta z Horní už se oklepal z nejhoršího a po návštěvách u psychiatra přišla na řadu další potřebná fáze – párová terapie. Jeho vztah s manželkou Bárou je v troskách a tohle je poslední možnost, jak se pokusit vše napravit. A proto do děje přichází Miroslav Vladyka jako jejich párový terapeut. Ten ale moc dobře ví, že k záchraně vztahu jsou potřeba oba dva partneři. Bude o to stát i Bára?

První díl druhé série sledujte v pátek 1. září od 20:20 hodin na Nově. Nebo už teď na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Co ste hasiči

Články k pořadu Co ste hasiči

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady