• Pořady
  • Ztracená rodina
  • Zvraty ve Ztracené rodině: Davida šokuje pravda o minulosti, Kristýnu počet sourozenců

Zvraty ve Ztracené rodině: Davida šokuje pravda o minulosti, Kristýnu počet sourozenců

Tereza Pergnerová a Mirek Vaňura opět pátrají a pomáhají hledat biologické rodiny. Ve druhé epizodě Ztracené rodiny vyrazí do Skutče a Veselí nad Moravou. Dva silné příběhy s dobrým koncem diváci uvidí už ve čtvrtek 14. září ve 21:35 na Nově.

Někteří lidé, kteří byli dáni k adopci, nemají vůbec potřebu poznat své biologické příbuzné. Čtyřicetiletý kuchař David ze Skutče to měl naopak a tým Ztracené rodiny se mu rozhodl pomoct.

David se dozví pravdu o mamince

David po celá léta považoval za svou matku přítelkyni biologického otce. Kromě lásky prarodičů z otcovy strany nejsou Davidovy vzpomínky na dětství příliš hezké. Často byl bezdůvodně bit. Další vzpomínky má z dětského domova, kam byl kolem čtvrtého roku umístěn a odkud si ho v pěti letech odvedli adoptivní rodiče. O tom, že jeho adoptivní rodiče nejsou pokrevní, se dozvěděl od babičky až v dospělosti.

​Nyní se David ve čtyřiceti letech dozvídá, za jakých okolností se dostal do dětského domova. S údivem poslouchá Terezu Pergnerovou, která mu příběh z dětství vypráví z pohledu maminky – naprosto jinak, než jak ho David zná. Diváci proniknou do zákulisí příběhu, jak o Davida maminka přišla a jak se následně pokusila o sebevraždu a skončila v léčebně.

Těžký osud Kristýny

Druhý příběh patří sedmadvacetileté mamince tří dětí Kristýně, která byla bezprostředně po porodu dána k adopci a dnes touží poznat své biologické příbuzné. Víc než rodiče chce ale poznat sourozence. Je si jistá, že má minimálně jednoho bratra.

O tom, že je adoptovaná, se dozvěděla kolem osmého roku. Kristýna měla štěstí, že na dětství v adoptivní rodině může láskyplně vzpomínat. Když jí bylo dvacet jedna let, její adoptivní otec se oběsil a ona se dnes se svou adoptivní mámou nevídá. Přesto je oběma vděčná a považuje je za své rodiče. Tato ztráta ji přiměla k tomu, že začala intenzivně hledat své příbuzné. A Ztracená rodina jí pomohla, ale koho se Tereze Pergnerové a Mirkovi Vaňurovi podařilo vypátrat, rozhodně nečekala.

Galerie

Ztracenou rodinu sledujte každý čtvrtek ve 21:35 na Nově. A o týden dříve na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady