Ztracená rodina s Terezou Pergnerovou: Nejdojemnější show už teď na Voyo

Spousta lidí v moderní společnosti žije technologiemi a kontakt s blízkými udržuje hlavně přes sociální sítě. A pak je tady druhá skupina, která by ráda objala své nejbližší, ale biologickou rodinu nezná. Jedná se o lidi, kteří ztratili z nejrůznějších důvodů rodiče a blízké.

Moderátorkou projektu Ztracená rodina, který najdete už nyní na Voyo, je Tereza Pergnerová.

„Budeme spojovat lidi, kteří se opravdu dlouho neviděli, za různých okolností s bolestmi i radostmi, které k tomu patří," říká Tereza. „Možná se to nezdá, jak dnes žijeme ty rychlé životy, ale opravdu je mezi námi mnoho lidí, kteří touží poznat někoho blízkého a vytvářejí si v sobě prázdná místa, která často mohou za naše mezilidské vztahy a za to, že se cítíme nenaplnění."

Tereza Pergnerová a Mirek Vaňura
Tereza Pergnerová bude účastníky Ztracené rodiny podporovat a naslouchat jejich příběhům.  |  FOTO:  TV Nova

Tereza Pergnerová a Mirek Vaňura

Hlavními tvářemi Ztracené rodiny jsou Tereza Pergnerová a Mirek Vaňura, kteří společně tvoří tým, jenž se snaží spojovat ztracené rodinné vazby. „Jeho role je nepostradatelná. Mirek hledá lidi, které potřebujeme pro někoho najít, a já pečuji o ty, kteří po někom touží,“ vysvětluje Tereza. „Já jim pak v podstatě sděluji důležité informace, které Mirek se svým týmem zjistil. Často jsou to velmi citlivé informace, takže jsem tam od toho, abych poskytla útěchu, připravila je a ošetřila jejich duši, je-li to potřeba."

Bolest, radost i štěstí

Mnohokrát jsou to příběhy plné emocí, které tým Ztracené rodiny zprostředkovává. Podobnou zkušenost má Tereza Pergnerová díky projektu Mise nový domov. V čem se liší? „Miluju Misi nový domov, jsem tam srdcem navždy ukotvená, ale tam se dávají dary, předělává se překrásně bydlení. Ty emoce jsou často velmi podobné, je to nadšení, poděkování, ohromná pokora, ale ve Ztracené rodině jsme svědky trochu něčeho jiného. Potkávají se lidé, kteří se neviděli 30 nebo 50 let, často o sobě měli špatné mínění, byly jim řečeny špatné, nerelevantní informace," popisuje moderátorka.

„Být svědkem takových setkání, to jsou ty emoce o mnoho syrovější. Bavíme se o hluboké syrové bolesti, radosti i štěstí a strašně se to míchá dohromady," dodává Tereza.

Premiérový díl Ztracené rodiny s Terezou Pergnerovou a Mirkem Vaňurou sledujte ve čtvrtek 7. září ve 21:35 na Nově. A o týden dříve na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady