HŘÍŠNÝ TANEC Tomáše Matonohy a Dalibora Gondíka: Na nácviku Tvojí tváře tančili tělo na tělo! VIDEO

Dalibor Gondík si nemyslel, že právě tato píseň pro něj bude takovým oříškem. Na nácviku ale prozradil, že ztrácí víru ve své schopnosti a že to nebude tak jednoduché, jak se zdálo...

tvoje tvář má známý hlas

Píseň Dáme si do bytu měla původně zaznít ve filmu Snadný život. V něm ji zpívala dvojice Josef Zíma a Jiří Suchý. Tehdejším cenzorům však píseň přišla nevhodná, a proto ji z filmu vystřihli. O rok později byla znovuobjevena režisérem Ladislavem Rychmanem, který si vybral Irenu Kačírkovou a Josefa Beka, aby píseň přezpívali. Určitě nečekal, jakou popularitu si skladba získá!

Dokonce se zasloužila o světové prvenství – videoklip k písni byl vůbec prvním hudebním videoklipem na světě! Tomáš Matonoha a Dalibor Gondík to tak ve finálovém díle Tvojí tváře nebudou mít vůbec jednoduché. „Je to oříšek, tahle píseň sice vypadá legračně, ale je pěvecky hodně těžká, fakt jsem to nečekal,“ okomentoval nácvik Dalibor.


FOTO:  TV Nova


Soutěžící mají vždy pouze týden na to, aby vylosovaného interpreta nacvičili do naprostého detailu a co nejvěrohodněji se přiblížili originálu. Není se tak čemu divit, že mají nervy na dranc. A občas jim to ještě komplikují koučové. Choreografka Angie obzvláště lpí na každém detailu.


FOTO:  TV Nova


„To nedáme,“ zahlásil Gondík, který nezapomněl připomenout, že zase bude ztvárňovat ženu. Celou situaci musel zachránit seriálový Tomi Paci. Co řekl tak zásadního? „Vždyť to zkoušíme teprve deset vteřin!“ hasil Daliborův strach. A co ještě dva známý vtipálci provedli, nebo proč začali zkoušet choreografku Angie z matematiky? Nejen to se dozvíte ve videu.


A nezapomeňte! Finálový dvanáctý díl Tvojí tváře sledujte v sobotu 18. listopadu ve 20:20 na Nově.

 Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady