ROZHODNE O VÍTĚZI! Hostující porotkyní ve finále Tvojí tváře bude hvězdná česká herečka. Také ji milujete?

ROZHODNE O VÍTĚZI! Hostující porotkyní ve finále Tvojí tváře bude hvězdná česká herečka. Také ji milujete?
Zdroj: TV Nova

Velkolepé finále show Tvoje tvář má známý hlas se nezadržitelně blíží. O tom, kdo se stane absolutním vítězem, rozhodne i známá herečka, která se coby soutěžící ve Tvojí tváři už také objevila! O koho půjde?

tvoje tvář má známý hlas

Slavná herečka, která se na české filmové a divadelní scéně objevuje již více než 23 let, usedne ve finálovém večeřu pořadu Tvoje tvář má známý hlas mezi porotce. A nebude to poprvé. K tomu všemu dokonce ve třetí řadě sama bojovala o vítězství!

FOTO:  TV Nova

A zvítězila! Mezi porotce v sobotu usedne Tatiana Vilhelmová, která v loňské řadě Tvojí tváře ohromila porotu a stala se absolutní vítězkou. Herečka, o níž málokdo věděl, že je také výbornou zpěvačkou, má za sebou bohatou kariéru. Mezi její nejznámější snímky patří například  Medvídek nebo Vratné lahve, kde jí filmového tatínka hrál Zdeněk Svěrák. Ve větší roli jste ji mohli vídat také v oblíbeném seriálu Okresní přebor.

FOTO:  TV Nova

Do finálové čtveřice se probojoval Jan Kopečný, Aneta Krejčíková, Berenika Kohoutová a Jitka Boho. Kdo z nich dokáže oslnit porotu natolik, že zvítězí?

 

Sledujte závěr čtvrté řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas již v sobotu 18. listopadu ve 20:20 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady