Kočka Taylor Swift je pracháč. Jak se svou číčou vydělala 97 milionů?

Taky si občas připadáte, že spíš bydlíte u svého mazlíčka než on u vás? Že konzervy, které mu kupujete, mají vyšší obsah masa než to krájené pro lidi, které dostanete v obchodě? Přidáváte mu do granulek lososový olej, aby měl hebkou srst a dožil se vysokého věku, či vás dokonce přežil? A když si jdete večer lehnout do postele, musíte se značně uskromnit, protože váš miláček se rozhodl spát přesně uprostřed matrace a vy ho nesmíte vzbudit?

Neplakejte, nejste na tom ještě tak špatně. To, že se o svého pejsáčka staráte s láskou, je naprosto v pořádku. Jsou „horší“ případy. Pojďme se podívat, které slavné osobnosti pořídily svým pejskům obojky s diamanty, kočkám odkázaly miliony dolarů a kdo si najal jasnovidce, když se mu mazlíček zaběhl.

Třetí nejbohatší mazlíček na světě

Nejvíce horkou novinkou je oznámení zahraničních bulvárů, že kočka Taylor Swift se stala třetím nejbohatším mazlíčkem na světě. Ale pojďme na to pěkně od začátku. Taylor Swift má kočky tři a všechny tři jsou jedinečné. Už jen tím, jak se je jejich panička rozhodla pojmenovat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Taylor Swift (@taylorswift)

Chlupatý Brad Pitt

První z nich se jmenuje Meredith Gray. Je vám to povědomé? Není se čemu divit, Meredith se jmenovala postava, kterou ztvárnila Ellen Pompeo v seriálu Chirurgové. A v této linii jedeme dál! Druhý chlupáč v Taylořině domácnosti získal jméno Benjamin Button, kterého můžete najít ve filmu Podivuhodný příběh Benjamina Buttona. Kdo ho hrál? Nikdo jiný než bývalý manžel Angeliny Jolie, fešák i po padesátce a lamač (nejen) dívčích srdcí  Brad Pitt. V podstatě se tak dá říct, že Taylor po domě pobíhá chlupatý Brad Pitt. Který mňouká.

Olivia Benson

O třetí kočičce jsme si už pověděli. Je to Olivia Benson z kriminálního seriálu Zákon a pořádek, která se právě stala třetím nejbohatším domácím mazlíčkem světa. Olivia si střihla cameo v hudebních klipech, hrála v reklamě na tenisky nebo dietní colu a samozřejmě má svůj vlastní merch. Taylořini miláčci cestují s paničkou jejím osobním tryskáčem, kam jen se dá. Její kočičky se tak setkaly například i s porotkyní amerických pěveckých soutěží Paulou Abdul v zákulisí během natáčení v Las Vegas.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Taylor Swift (@taylorswift)

Kočička nad zlato

Taylořina kočička byla zhodnocena na 97 milionů amerických dolarů. Zdá se vám to hodně? Držte si klobouky, Olivia je „jen“ třetí. Druhou příčku drží majitelka kočičího žrádla Nala, která si svým byznysem přišla na stomilionové jmění. V dolarech samozřejmě. A kdo je ten nejbohatší? Německý ovčák Gunther VI. Vlastní ho společnost Gunther Corporation, která spravuje psí majetek a investice do nemovitostí. Ano, vidíte správně. Gunther například v uplynulém roce prodal sídlo, kde jistý čas pobývala i samotná královna popu Madonna. Vydělal na tom 29 milionů dolarů. Ale co je to v porovnání s jeho celkovým jměním? Tenhle chlupáč, který vám místo drog na letišti vyčenichá dobrou investici, je podle serveru allaboutcats.com majitelem 500 milionů. Opět dolarů.

Co dělám špatně?

Člověk si až říká, že musí něco dělat špatně. Není pes. Ani kočka. Možná i morče Britney Spears by vydělalo více peněz skrze Instagram, tedy kdyby nějaké měla a kdyby se o něj zvládla postarat, když se jeden bojí, jestli to zvládne i sama o sebe.

Hýčkání mazlíčků

Není tedy asi divu, že si celebrity své chlupáče hýčkají. Třeba taková Paris Hilton pořídila svým čivavám diamantové obojky a když se jedna z nich ztratila, najala si na to sedm jasnovidců. To Orlando Bloom za vypátrání svého pudla Mightyho nabídl „jen“ něco přes 100 tisíc. Možná proto se nenašel… nenajal si jasnovidce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Orlando Bloom (@orlandobloom)

Zděděné jmění

Kočka Karla Lagerfelda Choupette si přišla po smrti svého páníčka na slušné jmění a nejinak tomu bylo u dalšího módního návrháře Alexandera McQueena, který svým třem psům odkázal zhruba 1,5 milionu. Tentokrát korun. Dobře postaráno bude i o psy Oprah Winfrey, kteří zdědí něco kolem miliardy korun.

Pokud patříte mezi fanoušky Taylor Swift, ve videu si můžete pustit vystoupení Kateřiny Marie Fialové z oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas, kde zazpívala písničku Blank Space. Celé díly pořadu najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady