VELKÁ ANKETA: Který soutěžící podle vás vyhraje 4. řadu Tváře?

VELKÁ ANKETA: Který soutěžící podle vás vyhraje 4. řadu Tváře?
Zdroj: Archiv TV Nova

Po sobotním 11. díle show Tvoje tvář má známý hlas je jasné, která čtveřice finalistů si to v sobotu mezi sebou rozdá o celkové vítězství ve 4. řadě. Kdo by podle vás měl usednout na pomyslný trůn?

tvoje tvář má známý hlas

Jitka Boho

Jitka Boho je velkým překvapením 4. řady Tvojí tváře. Diváci si ji pamatují ještě jako Válkovou, když v roce 2010 vyhrála Českou Miss. Od té doby urazila velkou cestu. Vdala se, porodila dceru Rosalii, začala natáčet videa a zpívat, na čemž má velkou zásluhu její manžel Lukáš. V prvním díle tak všem vyrazila dech a právem zvítězila s písní Listen, následně všechny ohromila drsnou proměnou v Marilyna Mansona. V 9. díle zase slavila vítězství s Davidem Gránským v duetu  Montserrat Caballé a Freddie Mercuryho.

Galerie


Berenika Kohoutová


Doposud diváci tuto mladou tmavovlásku znali jako herečku, díky Tvojí tváři se do paměti zapsala díky skvělým výkonům i jako zpěvačka. Berenika díky sobotnímu dílu, kdy společně s kolegou Honzou Cinou zvítězila s písní Je nebezpečné dotýkat se hvězd, oslavila v soutěži vítězný hattrick. Poprvé zvítězila v 5. kole, kdy famózně ztvárnila Jennifer Hudson a následně v kole 8., kdy se proměnila ve švédskou zpěvačku Loreen.

GalerieJan Kopečný

Dlouhovlasý Honza se díky zábavné soutěži dostal nejen do povědomí fanynek, ale i fanoušků. Doposud ho díky mnoha hlavním rolím znali jen pravidelní diváci muzikálových představení. Ve 4. řadě Tvojí tváře Honza oslnil a dokázal, že je všestranně nadaným zpěvákem, hercem a dokonce i tanečníkem. Zvítězil hned ve druhém kole, kdy bravurně ztvárnil Johna Newmana. V semifinálovému kole, kde geniálně ztvárnil Michaela Jacksona a hravě si poradil i s moonwalkem, své snažení završil a právem se tak probojoval mezi čtveřici finalistů.

Galerie

 

HLASUJTE NA DALŠÍ STRANĚ!

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady