UŽ MU PADÁ. Tomáš Matonoha má velký problém: Bojí se, že přijde o obočí!

Tomáš Matonoha má nečekaný problém: bojí se o své obočí! Věří, že má čas do Vánoc, poté se uvidí... Co je hlavním kamenem úrazu?

tvoje tvář má známý hlas

Oblíbený herec a moderátor Tomáš Matonoha ztvárnil v jedenáctém díle Tvojí tváře frontmana kapely Metallica. Píseň Nothing else matters dokonce sám doprovázel na kytaru! Z čeho měl největší strach? „Já jsem se modlil, aby mi do toho diváci dnes nezačali moc pískat. Oni jsou občas hlasitější a já jsem se bál, že se neuslyším a rozjede se mi to,“ svěřil se po vystoupení herec.

FOTO:  Nova.cz

Tomáš je od přírody tmavý typ. Jak se sám sobě líbil jako blonďák? „Svojí ženě jsem napsal smsku a poslal fotku, že kdyby měla bratra, vypadal by takto,“ zasmál se, „Připadám si jako bratr mojí ženy.“ Se ztvárňováním blonďáků ale přichází i velké komplikace „Já se bojím, co mi zbyde z toho mého obočí,“ děsí se Tomáš. O Vánocích bude jasné, co mu nad očima zbude.

Co dalšího oblíbený herec z Comebacku prozradil? A proč by nejraději ve finále ztvárňoval interpreta s brýlemi? Podívejte se na reportáž!
 

Na velkolepé finále show Tvoje tvář má známý hlas se dívejte v sobotu 18. listopadu od 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


 
Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady