VELKOLEPÉ FINÁLE Tvojí tváře bude ve znamení hvězd! Jaké písně zazní v sobotu večer?

VELKOLEPÉ FINÁLE Tvojí tváře bude ve znamení hvězd! Jaké písně zazní v sobotu večer?
Zdroj: TV Nova

Čtvrtá řada pořadu Tvoje tvář má známý hlas vrcholí! Na jaké proměny se můžete těšit ve finálovém díle populární show? O světově uznávané hvězdy nebude nouze!

tvoje tvář má známý hlas

Berenika Kohoutová - Prodigy: Firestarter
Z jemné Evy Pilarové, kterou Berenika ztvárnila v jedenáctvém díle Tvojí tváře, se stane Keith Flint, zpěvák britské skupiny Prodigy. Proměna to bude obrovská! Skupina Prodigy patří k průkopníkům big beatu a právě jeden z jejích největších hitů, Firestarter, Berenika zazpívá. Jak si s náročnou proměnou poradí?

FOTO:  TV Nova

 

Jitka Boho - Selena Gomez: Love You Like A Love Song
Jitka Boho během soutěže divákům dokázala, že jí zpěv rozhodně není cizí. Ve finále si zazpívá píseň Love You Like A Love Song americké zpěvačky a herečky Seleny Gomez. Ta patří k nejpopulárnějším hudebníkům současné doby a vydává jeden singl za druhým!

FOTO:  TV Nova

 

Aneta Krejčíková - Liza Minnelli: Single Ladies
Celosvětově známá herečka a zpěvačka Liza Minnelli získala největší slávu díky muzikálovému filmu Kabaret z roku 1972. V něm ztvárnila roli zpěvačky Sally, za kterou získala Oscara. V roce 2010 si zahrála ve filmu Sex ve městě 2, kde přezpívala hit zpěvačky Beyonce – Single Ladies. A právě tuto verzi písně zazpívá na finálovém večeru Aneta Krejčíková. Uchvátí porotu natolik, aby se stala vítězkou?

FOTO:  TV Nova

 

Jan Kopečný - Susan Boyle: Wild Horses
Přes noc hvězdou – Tak by se dal nazvat příběh skotské zpěvačky Susan Boyle, která se v roce 2009 zúčastnila soutěže Britain's Got Talent a hned na castingu ukázala všem přítomným, jaký hlas se může skrývat v těle nenápadné ženy. Nakonec se dostala až do finále, kde skončila na druhém místě. Na svém první albu, které nahrála hned po soutěži, přezpívala známou píseň Wild Horses od britské skupiny The Rolling Stones. Jan Kopečný tak má před sebou opravdu nelehký úkol. Jak to dopadne?

FOTO:  TV Nova

Na jaké duety se můžete těšit? Podívejte se na další stranu!

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady