Těžká volba, obrovské prohry i zdravotní problémy: Co čeká Blanku a její blízké?

Blanka Voláková (Linda Rybová) by konečně mohla být šťastná. Je s Evženem Šmýdem (Martin Finger), kterého miluje, smířená se vztahem syna Adama (Vojtěch Machuta) a Jarky Podolské (Natalie Golovchenko), její sestřičky z ordinace, i pyšná na dceru Kristýnu (Sára Korbelová), která se dala dohromady po rozchodu s Denisem Kroupou (Libor Matouš), studuje na vysoké škole a stále na sobě pracuje.

Blančině mámě Marii Vránové (Jitka Smutná) to navíc klape ve vztahu s partnerkou Jolanou Berkovou (Miluše Šplechtová), Vlastimil (Rudolf Hrušínský) a Amálie (Dana Syslová) Peškovi si užívají své pohody, takže co víc si přát? Tahle idylka však dlouho nevydrží.

Šok pro rodinu
Nejprve se to vyhrotí u Kristýny, která rodičům oznámí, že se školou sekla, protože v ní pro sebe momentálně nevidí žádný smysl. Raději se chce soustředit na hledání sebe sama. Záhy na to ji nečekaně přepadnou panické ataky, s nimiž si zpočátku ona ani její blízcí nebudou vědět rady. Cestu k vyléčení se Kristýna pokusí najít s pomocí koučky, která si ji naprosto získá. Se zbytkem rodiny už to ale tak jednoznačné nebude. Některé členy rodiny svým přístupem osloví, jiní ale budou ve střehu… Jak se změní Kristýnin život na základě terapií s Julií? A jaké vztahy bude mít Julie s Kristýninými blízkými?  

Neštěstí ve hře, štěstí v lásce?
Jolanina dcera Vanda Veselá (Kristýna Hrušínská) vstoupí do nového roku s velkým zklamáním. Přestože našla v Luďkových věcech zásnubní prstýnek, žádosti o ruku se o svátcích nedočkala. A tak se rozhodne Luďka Voláka (Vasil Fridrich), Blančina bývalého manžela, trochu popostrčit, aby se konečně vyjádřil. Pro něj to bude docela ošemetná situace, kterou Vanda hned nerozklíčuje. Svitne jí až časem, když se potká s Blankou. Ta ji přivede souhrou náhod na myšlenku, která pro ni bude doslova ledovou sprchou. Štěstí Vandu nadobro opustí, když začne hrát v kasinu, aby si přilepšila. Po první větší výhře totiž získá dojem, že právě ona je tou vyvolenou, která tam rozbije bank. Bohužel se stane pravý opak a Vanda si znovu slušně zavaří… Jak to bude řešit? A co všechno způsobí její tajnosti?   

​​Vzdělání, nebo vztah?
Adam se snaží skloubit školu se svou láskou. Již brzy se však dostane do bodu, kdy bude muset jednoznačně volit, zda škola, nebo Jarka. Táta mu totiž zajistí několikaměsíční studijní pobyt v Americe. O tom sní snad každý student, u Adama se to ale stane kamenem úrazu. Nedokáže si představit, že by byl tak dlouho bez Jarky… Jak Adam toto své dilema nakonec vyřeší? Kdo udělá to nejzásadnější rozhodnutí a jaké bude?

Ulice se po krátké pauze vrátí na obrazovky televize Nova 2. ledna v obvyklém čase. Ve videu se podívejte, jak Mirek překvapí Magdu ve škole. ​Nové díly můžete sledovat již nyní na Voyo.

Související videa

Vasil Fridrich
Vasil Fridrich

Související videa

Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská

Související videa

Miluše Šplechtová
Miluše Šplechtová

Související videa

Natalie Golovchenko
Natalie Golovchenko

Související videa

Linda Rybová
Linda Rybová

Související videa

Vojtěch Machuta
Vojtěch Machuta

Související videa

Dana Syslová
Dana Syslová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady