Manžel Kristýny Hrušínské se pochlubil snímky druhého syna. Jak to teď mají doma?

Matěj Balcar, manžel Kristýny Hrušínské, se na sociální síti pochlubil fotkami druhého syna. Jméno pro miminko vybral jejich pětiletý syn Vojta a rozhodně je jeho výběr nutno ocenit – zvolil totiž krásné české jméno Jakub.

Kristýna Hrušínská se pár dnů před Štědrým večerem podělila s fanoušky na sociální síti Instagram o velkou novinku. Zatímco její postava Vandy si může o dětech nechat jen zdát, herečka se stala dvojnásobnou maminkou.

Jelikož hereččino těhotenství nešlo zakomponovat do děje, kostymérky se snažily volit oblečení, které by co nejlépe maskovalo bříško před zraky diváků. „Hodně používáme polštáře, kabelka je taky dobrá. Když člověk sedí za stolem, tak nic není vidět,“ prozradila Kristýna pro nova.cz.

Narození syna poctivě oslavil
Z druhého syna se raduje také její manžel, režisér a scenárista Matěj Balcar, který se jako pyšný otec pochlubil na sociální síti hned několika dojemnými snímky. „Náš druhej kluk, Jakub Balcar. Všichni jsou zdraví, @hrusinska šťastná a tatínek začal pít,“  napsal manžel Kristýny Hrušínské k příspěvku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Matěj Balcar (@matej_balcar)

Vanda z televizních obrazovek jen tak nezmizí
Dcera Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové ze seriálu Ulice odešla na mateřskou dovolenou koncem listopadu, na televizních obrazovkách ale budete Vandu vídat i v novém roce. „Diváci se mohou těšit na spoustu zajímavých a vypjatých situací. Jelikož se díly předtáčí dopředu, můžou se diváci těšit na Vandu i v příštím roce. A že bude o co stát,“ prozradila Kristýna pro nova.cz.

Nenechte si ujít vánoční díl Ulice 24. prosince v 18 hodin na Nově. A pokud jste netrpěliví, můžete si ho pustit již nyní na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady